Union SG gaat zaterdagavond in als enige leider in de Jupiler Pro League. De titelverdediger legde nu immers ook Standard vlotjes over de knie en pronkt met een tien op twaalf. En dat terwijl ze deze zomer weer veel kwaliteit verloren.
Vooral het vertrek van Franjo Ivanovic naar Benfica leek een diepe wonde te gaan slaan, maar uiteindelijk wordt het vertrek van de Kroatische prijsschutter voorlopig vlotjes opgevangen. Aanwinst Raul Florucz blijkt meteen een meerwaarde.
LEES OOK: ‘Union verbaast met akkoord over volgende transfer’
Rodriguez verrijst plots bij UnionMaar ook een plotse verrijzenis helpt Union uit de nood. Na twee tegenvallende seizoenen leek Kevin Rodriguez stilaan afgeschreven, maar plots staat de Ecuadoraan weer op. Nadat hij vorige week al scoorde in Gent, vond hij nu twee keer de weg naar de netten.
Daarmee legde de spits de basis voor de vlotte 3-0-overwinning tegen Standard, dat het zichzelf ook moeilijk maakte met een vroege rode kaart voor Henry. Rodriguez had vlak daarvoor echter al de score geopend en zorgde op het uur voor de 2-0.
Met dank aan fans en teammaats
Hij bleef na afloop zeer bescheiden. "De supporters hebben altijd achter mij gestaan. Sinds mijn komst hebben ze me veel liefde gegeven en dat was vanavond alleen nog maar meer het geval", sprak hij bij DAZN. "Ik wil hen daarvoor echt bedanken. Ik scoor nu twee keer, maar dat is vooral het resultaat van de inspanningen van het collectief. Ik wil dus ook mijn ploegmaats bedanken."
Union zal hopen dat Rodriguez deze lijn nu zal kunnen doorzetten. Met drie goals heeft hij nu al zijn productie van zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League geëvenaard en doet hij ook al beter dan vorig seizoen, toen hij amper één keer wist te scoren.