'Anderlecht slikt enorme blessuredomper'

door
'Anderlecht slikt enorme blessuredomper'

Anderlecht reist woensdag af naar Moldavië, waar het een dag later zijn terugwedstrijd afwerkt tegen Sheriff Tiraspol in de derde voorronde van de Conference League. Besnik Hasi neemt een allesbehalve complete groep mee naar Oost-Europa.

Na de vlotte 3-0-zege uit de heenwedstrijd zal de trainer immers de nodige pionnen laten rusten. Spelers als Jan-Carlo Simic, Ali Maamar, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard stappen daardoor niet mee op het vliegtuig.

De afwezigheid van Maamar maakt dat Hasi opnieuw zal moeten puzzelen op de rechtsachter. Hij lijkt er te gaan kiezen tussen Tristan Degreef, die in de laatste wedstrijden al een paar keer depanneerde, en de jonge Basile Vroninks, die in Häcken wel door de maand viel.

LEES OOK: Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Anderlecht moet Camara stevige poos missen

Anderlecht kan immers nog altijd niet rekenen op de geblesseerden Killian Sardella en Ilay Camara. Over die laatste krijgen ze nu slecht nieuws. Het Laatste Nieuws weet dat de Senegalees een hele poos aan de kant zal moeten blijven.

Camara was in de heenmatch tegen Sheriff al na een halfuur uitgevallen met een nieuwe blessure aan de hamstrings. Dat was een enorme domper, want het was pas zijn eerste basisplaats nadat hij de eerste wedstrijden van het seizoen al gemist had door een andere spierblessure.

Pas in september weer terug

Onderzoeken hebben nu aan het licht gebracht dat Camara een scheurtje opgelopen heeft. De verwachting is dat hij daardoor een viertal weken aan de kant zal moeten blijven. Wellicht zal Anderlecht pas na de interlandbreak in september weer op hem kunnen rekenen.

Voorlopig kan Anderlecht dus niet genieten van zijn jeugdproduct, voor wiens terugkeer het deze zomer 4,5 miljoen euro overmaakte aan Standard. Met twee assists in zijn eerste 59 speelminuten was de 22-jarige bovendien ook uitstekend begonnen.

Is dat een aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

Vanaken looft RSCA'er: “Redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

60
60
Keert Leon Bailey terug naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

34
34
Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

40
40
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

101
101
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

39
39
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

219
219
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

245
245
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

48
48
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

269
269
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

137
137
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

128
128
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

88
88
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

205
205
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

83
83
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

156
156
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1308
1308
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

69
69
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

87
87
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

574
574
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

255
255
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

128
128
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

172
172
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

149
149
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1134
1134

Meer sportnieuws