Uitspraak Forbs doet Club Brugge-fans luidop dromen

door
Uitspraak Forbs doet Club Brugge-fans luidop dromen

Club Brugge heeft er een potentiële publiekslieveling bij. Carlos Forbs maakte dinsdagavond indruk en was van doorslaggevend belang in de cruciale zege tegen RB Salzburg. Achteraf liet de Portugese flankaanvaller verstaan dat hij zelfs nog beter kan.

Na het vertrek van onder meer Chemsdine Talbi en Ferran Jutgla, was Blauw-Zwart tijdens het tussenseizoen naarstig op zoek naar offensieve versterking. En zo belandde men uiteindelijk bij Forbs, die een slordige 7 miljoen euro kostte. Een risico: zijn passages bij Ajax en Wolverhampton waren immers geen succes.

Bovendien arriveerde de 21-jarige met een bepaalde fysieke achterstand, waardoor het even duurde alvorens hij weer inzetbaar was. Als klap op de vuurpijl werd hij ook nog eens ziek aan de vooravond van de heenmatch tegen Salzburg. Maar dinsdagavond volgde dan toch zijn eerste basisplaats.

LEES OOK: Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Nóg beter worden

En Forbs maakte meteen indruk. Met zijn dribbels en versnellingen vormde hij een gesel voor de Oostenrijkse defensie. Als klap op de vuurpijl zorgde hij na een knappe interventie en dito rush voor de bevrijdende 2-2. De flankaanvaller werd dan ook meteen op handen gedragen op Jan Breydel en oogstte heel wat lof.

Achteraf deed hij de supporters nog wat meer dromen. Zo maakte Forbs zich sterk dat hij nog veel beter zal worden. "Vorige week was ik ziek, maar dankzij de dokter en de staf voel ik me al veel beter. Mijn lichaam past zich iedere week beter aan en als ik blijf spelen, zal ik snel helemaal fit zijn", klonk het op de clubwebsite.

Genoten van eerste weken

In ieder geval is Forbs tot dusver erg tevreden met zijn keuze voor de Belgische vicekampioen. "Mijn eerste weken bij de club waren geweldig. Vanaf de eerste dag voelde ik me welkom. De spelers en de stafleden zijn echt goed op elkaar ingespeeld en ik had me geen beter welkom kunnen wensen. De keuze om voor Club Brugge te spelen was voor mij logisch en ik heb dan ook niet getwijfeld."

Forbs wordt een absolute smaakmaker bij Club ...

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

41
41
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

64
64
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

54
54
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

107
107
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

249
249
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

106
106
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

278
278
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

100
100
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

161
161
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

141
141
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

237
237
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

572
572
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

143
143
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

252
252
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

212
212
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

154
154
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

327
327
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

291
291
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

150
150
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

336
336
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

258
258
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

962
962

Meer sportnieuws