‘Explosie dreigt: Renard gooit de bezem door Anderlecht’

door
‘Explosie dreigt: Renard gooit de bezem door Anderlecht’

RSC Anderlecht toonde zich deze zomer al erg slagkrachtig op de transfermarkt. Nochtans blijft het wachten op uitgaand verkeer in het Lotto Park, waar nog heel wat volk moet vertrekken om de rekeningen aan te zuiveren. Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Het Nieuwsblad kwam met een onheilspellende situatieschets op de proppen.

Olivier Renard gaf al bijna 20 miljoen uit, maar daartegenover staan tot dusver nauwelijks inkomsten. Om de boekhouding aan te zuiveren moeten een paar sterkhouders dan ook nog geld in het laatje brengen. In dat opzicht komen vooral Jan-Carlo Simic, Kasper Dolberg en Mario Stroeykens in aanmerking. Alleen blijkt de interesse momenteel vrij beperkt.

LEES OOK: Anderlecht richting UECL: Sheriff krijgt pak voor de broek

Volle etalage in Anderlecht

Dolberg staat naar verluidt wel op de shortlist van Stade Rennes en enkele ploegen in de MLS, maar voorlopig lijkt niemand bereid om zijn pittig prijskaartje op tafel te leggen. In het geval van Stroeykens mag Paars-Wit de jackpot dan weer vergeten omwille van zijn aflopend contract. Een tiental miljoen zou volstaan, al ligt zelfs dat bod nog niet op tafel.

Ondanks vage belangstelling van onder andere PSV en Marseille zit er alleszins weinig schot in de zaak, een situatie die niet snel dreigt te verbeteren. In tegenstelling tot Nilson Angulo, op wie louter mits een niet te weigeren aanbieding wordt gecasht, mag Simic eventueel wel beschikken. Van concrete gegadigden blijkt tot hiertoe echter evenmin sprake.

Verlenging voor Verschaeren?

Daarnaast zijn er natuurlijk nog overbodige pionnen zoals Thomas Foket, Alexis Flips en Majeed Ashimeru, die na hun verwijzing naar de B-kern inmiddels ook al van de website werden verwijderd. Die laatste werd de voorbije dagen aan Sankt Pauli gelinkt, maar volgens La Dernière Heure was er nog geen contact op clubniveau. Laat staan een akkoord.

Tot slot mogen ook Mats Rits en Yari Verschaeren uitkijken naar een nieuwe werkgever. Indien hij niet wegraakt valt het echter niet uit te sluiten dat de grootverdiener zijn afopend contract alsnog verlengt. Rits staat dan weer op de radar van NAC, dat met Lewis Holtby zopas weliswaar reeds een ervaren middenvelder strikte en niet echt zwemt in het geld.

🔥 Wat iedereen nu leest

Anderlecht-fans gaan los: protest compleet geëscaleerd
Anderlecht-fans gaan los: protest compleet geëscaleerd
'Familiegeheim Pfaffs hard en publiekelijk blootgelegd'
'Familiegeheim Pfaffs hard en publiekelijk blootgelegd'

Op wie zal RSCA deze zomer zeker cashen?

Meest recent

'Done deal: AA Gent zet miscast bij grof huisvuil'

Met een drie op negen verloopt de start van het seizoen niet helemaal naar wens, al had AA Gent daar ...

33
33
Overbodige pion kondigt zelf afscheid aan bij Club Brugge

Club Brugge zag deze zomer al heel wat volk vertrekken, maar de komende weken staat er nog meer ...

96
96
'Antwerp heeft opvolger Van Den Bosch al te pakken'

Antwerp haalde deze zomer al zeven nieuwkomers in huis, maar daarmee is de honger op de Bosuil nog ...

112
112
'Nieuwe Anderlecht-twist: harde transferklap Dolberg'

Nadat het al behoorlijk wat miljoenen spendeerde aan verse krachten, zal RSC Anderlecht voor het ...

286
286
Salzburg-coach geeft grote hint over clash met Club

Club Brugge staat dinsdagavond voor zijn belangrijkste afspraak van het prille seizoen. Op ...

208
208
'Chaos bij City: drie vertrekkers, superster op komst'

Manchester City FC gaat vanaf komend weekend op zoek naar eerherstel in de Premier League voor de ...

98
98
Grote twijfels bij titularis: "Te weinig voor Anderlecht"

De eerste competitienederlaag van RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend een feit. Paars-Wit ging ...

426
426
‘Oorlog compleet tussen PSG en Donnarumma’

Gianluigi Donnarumma was vorig seizoen nog één van de bepalende spelers in het ...

143
143
Referee Department: twee grote blunders op speeldag 3

De derde speeldag van de Jupiler Pro League zit er alweer op en dat werd geen groot succes voor de ...

585
585
‘Hayen schudt Club wakker: forse ingrepen op komst’

D-day voor Club Brugge, dat dinsdag tegen RB Salzburg de voorlaatste horde richting de League Phase ...

604
604
‘Explosie dreigt: Renard gooit de bezem door Anderlecht’

RSC Anderlecht toonde zich deze zomer al erg slagkrachtig op de transfermarkt. Nochtans blijft het ...

580
580
Opschudding bij Club: Hayen verliest geduld met ster

Club Brugge worstelt met een speler die vorig seizoen even schitterde als rechtsvoor, maar dit ...

911
911
'Jackpot voor Club Brugge: ferme plottwist rond Ordonez'

Na de 1-0 zege in Oostenrijk hoopt Club Brugge zich dinsdag voorbij RB Salzburg naar de laatste ...

823
823
'Solden bij Antwerp: prijskaartje Van den Bosch lekt uit'

Hoewel er ook nog wat versterking welkom blijft staat er bij Antwerp de komende weken wellicht nog ...

403
403
Club Brugge-RB Salzburg: Hayen maakt selectie bekend

In de derde voorronde van de Champions League verdedigt Club Brugge dinsdag een bonus van ...

448
448
Nilson Angulo bezorgt Anderlecht 'nieuw probleem'

Nilson Angulo is zeer goed begonnen aan het seizoen. Dat zorgt er ook voor dat er interesse is in de ...

388
388
'Mbappé-megabom: Real Madrid compleet overdonderd'

In een transferperiode worden de zotste geruchten gelanceerd. Zo brengt Fichajes, niet altijd even ...

401
401
'Monsterstunt: Amoura & El Khannouss verbazen iedereen'

De Belgische competitie is een ideale opleidingscompetitie. Bilal El Khannouss en Mohammed Amoura ...

240
240
Na jaren ellende: Belgische reus eindelijk weer op de rails

Het Belgische voetbal is de afgelopen jaren al wat vreemde figuren, en soms ook pure oplichters, ...

447
447
'Transferbom Zulte Waregem: gigantisch bod op tafel'

Zulte Waregem is uitstekend begonnen aan het nieuwe seizoen. Sven Vandenbroeck pakte met zijn ...

389
389
Hayen luidt alarmbel: “We hebben dit nú nodig”

Club Brugge speelt morgen in eigen huis tegen RB Salzburg. De resultaten zijn voorlopig goed, het ...

311
311
Renard aan zet: Anderlecht heeft nood aan twee topdeals

RSC Anderlecht heeft al heel wat transfers afgerond. HLN pakte vorige uit met het nieuws dat het ...

548
548
'Antwerp krijgt enorm stevig Italiaans bod binnen'

Royal Antwerp FC wist tegen OH Leuven zijn eerste zege te pakken, maar Stef Wils gaat voor de ...

661
661
Vermant waarschuwt Club: “Doen we dat niet…”

Club Brugge speelt morgenavond in eigen huis tegen RB Salzburg. Het won met 0-1 in Oostenrijk. Gaan ...

233
233
‘Drie JPL-clubs in fel gevecht om Jumaev’

De mercato loopt nog een dikke drie weken in de Jupiler Pro League. Heel wat ploegen willen zich nog ...

215
215

Meer sportnieuws