‘Transferbom: Belgische topclub mikte op De Jong’

door
‘Transferbom: Belgische topclub mikte op De Jong’

Luuk de Jong versierde een zeer verrassende transfer naar FC Porto. Eentje die niemand had zien aankomen. De Nederlandse aanvaller kwam transfervrij over van PSV, waar hij een geweldige periode kende. Maar er was ook een Belgische topclub die hem probeerde te verleiden.

Volgens Portugese media heeft Club Brugge een poging gedaan om De Jong naar België te halen. Net als Vitoria Guimaraes. Beiden grepen echter naast de handtekening van de aanvaller. Hij koos voor een transfer naar FC Porto.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Club Brugge polste bij De Jong

De Jong wordt deze maand 35 jaar en was de afgelopen jaren een absolute sterkhouder bij PSV. Deze zomer vonden de twee partijen geen akkoord over een nieuwe transfer. De Jong wilde een contract voor twee jaar, PSV slechts eentje van één seizoen. Beiden gingen uit elkaar, ook al tekende hij voor één jaar in Portugal.

Het is wel opvallend dat Club Brugge polste naar De Jong. Daar hebben ze nochtans drie centrumspitsen rondlopen. De club heeft met Nicolo Tresoldi, Romeo Vermant en Gustaf Nilsson drie aanvallers in de kern. Al zijn er toch twijfels.

Zorgen om Nilsson?

Vooral over de Zweedse spits was al het nodige te doen. Bovendien sukkelt hij ondertussen toch al een tijdje met heel wat blessures. Zijn er daar meer zorgen over? Het is alvast gissen, maar De Jong kwam dus niet naar het Jan Breydelstadion.

Club Brugge gaat wel nog aanvallende versterking aantrekken. Ze willen nog een snelle flankaanvaller vastleggen, wat absoluut nodig is. Met Christos Tzolis en Carlos Forbs lopen er twee rond, Michael Skoras is er ook nog. Al kon de Pool nog niet overtuigen in Brugse loondienst.

Was De Jong een goede transfer geweest voor Club?

Meest recent

Van der Elst nu al zeker: "De titel gaat naar hun"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

12
12
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

95
95
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

30
30
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

207
207
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

198
198
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

436
436
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

107
107
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

91
91
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

112
112
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

148
148
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

175
175
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

64
64
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

217
217
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

82
82
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

96
96
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

503
503
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

437
437
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

899
899
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

343
343
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

44
44
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

479
479
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

304
304
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1126
1126
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

364
364
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

413
413

Meer sportnieuws