Club Brugge pakte deze week de jackpot met de verkoop van Ardon Jashari aan AC Milan, maar kan deze mercato nog meer cashen. Zo moet ook Joel Ordoñez een aardige som kunnen opbrengen. Zeker als hij het advies vanuit eigen land opvolgt.
De Ecuadoraanse verdediger liet de voorbije wedstrijden telkens aan zich voorbij gaan. Als officiële reden werd gewezen naar een probleem aan de hamstrings waar hij al een tijdje last van had. Maar al snel werd duidelijk dat vooral zijn transferwens een invloed had op zijn absentie.
Dat Ordoñez deze zomer zou vertrekken, stond al een tijdje in de sterren geschreven. Niet onlogisch gezien zijn beresterke seizoen. Bovendien stond hij op de verlanglijstjes van heel wat grote ploegen over heel Europa. Maar lange tijd werd die vermeende interesse niet omgezet in een concreet voorstel.
LEES OOK: 'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'
L'OM of ... Saudi-Arabië?Daar kwam de voorbije dagen echter verandering in. Olympique Marseille, dat komend seizoen zijn rentree maakt in de Champions League, meldde zich immers aan het front. En de Zuid-Franse club kon Ordoñez zelf al snel overtuigen. Bovendien leek L'OM bereid om de nodige miljoenen voor hem te dokken.
Maar de Fransen konden voorlopig niet aan de eisen van Club voldoen en dus zit het dossier momenteel muurvast. Een oplossing zou kunnen komen van één van de andere gegadigden. Ordoñez zou achter de schermen echter aangeven dat hij enkel en alleen naar Marseille wil. Ook al kan hij elders veel meer verdienen.
Financiële stabiliteit
Naar verluidt trekt ook het Saudische Al-Hilal aan zijn mouw. Dat zou zelfs bereid zijn hem een jaarsalaris van 7 miljoen euro aan te bieden. En uiteraard een riante transfersom aan Club Brugge. Vanuit eigen land krijgt hij alvast het advies om toch eens goed na te denken over een verhuis naar Saudi-Arabië, waarmee hij in één klap zijn financiële toekomst kan veilig stellen. Én die van zijn familie. "Als ik Ordoñez was, zou ik naar Saudi-Arabië gaan", stelt Ivan Hurtado, jarenlang aanvoerder bij de nationale ploeg van Ecuador, bij El Canal de Futbol. "Een voetbalcarrière is kort. En als je niet weet hoe je de dingen moet aanpakken (op financieel vlak, red.), kan je veel problemen krijgen."
🤔🏆 ¿GLORIA DEPORTIVA O MILLONES DE DÓLARES? 💰🇪🇨
— ®El Canal del Fútbol 🇪🇨⚽ (@ElCanalDFutbol) August 7, 2025
🎙️ @BamBamHurtado3 @ElTanqueHurtado @pepingavica debaten sobre el próximo destino de Joel Ordóñez#LaBandaxECDF 📲 https://t.co/6D1fdsuQh4 pic.twitter.com/cvucKSeoS9
Kobe K