'Overmars klopt op tafel: Antwerp verlangt monsterbod'

door
'Overmars klopt op tafel: Antwerp verlangt monsterbod'

Antwerp FC staat op punt om zich gevoelig te versterken, maar neemt allicht ook nog afscheid van bepaalde sterkhouders. Onder meer aan de mouw van Mahamadou Doumbia wordt stevig vertrokken. Maar sportieve baas Marc Overmars laat het goudhaantje niet voor niets vertrekken.

De Great Old greep eind vorig seizoen opnieuw naast Europees voetbal en dat had uiteraard financiële consequenties. Zo werd de sportieve leiding opnieuw gedwongen tot het verkopen van bepaalde sterkhouders. Voorlopig lukte dat nog niet. Tjaronn Chery werd noodgedwongen wel verpatst aan NEC, maar leverde slechts 500.000 euro op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Odoi naar Belgische club, Anderlecht verrast'

Drietal klaar om op te cashen

Gelukkig heeft Antwerp nog enkele ijzers in het vuur. Zo wordt in eerste instantie naar Senne Lammens gekeken. Overmars liet onlangs nog verstaan dat een vertrek van de doelman tijdens de huidige mercato zo goed als vast staat. Hij geniet ook interesse vanuit heel Europa. Voorlopig is het enkel nog wachten op een toereikend bod.

Er zijn echter nog jongens die in aanmerking komen voor een grote uitgaande transfer. Michel-Ange Balikwisha bijvoorbeeld, genoemd bij onder meer Celtic FC. Of Zeno Van den Bosch, die eerder al schermde met Italiaanse interesse. Maar ook Doumbia moet in staat zijn om een aanzienlijk bedrag aan de clubkas toe te voegen.

Overmars wil Doumbia houden

De middenvelder maakte vorig seizoen al indruk en heeft op zijn 21ste nog een pak progressiemarge. Ook hij kan rekenen op de nodige belangstelling. Eintracht Frankfurt, dat eerder al Willian Pacho en Aurelio Buta wegplukte op de Bosuil, zou concreet in de markt zijn. Bij Newcastle United staat hij dan weer op de lijst met opties voor de lange termijn. Maar wie Doumbia in huis wil halen, zal wel eerst een akkoord met Antwerp moeten vinden.

En ondanks de financiële situatie wordt dat niet gemakkelijk. Overmars liet al verstaan dat hij Doumbia liefst nog een jaartje wil houden. En dat standpunt blijft voorlopig onveranderd, zo meldt Gazet van Antwerpen. Enkel als een monsterbod binnekomt, zou hij overstag gaan. Of als tegen het einde van de mercato niemand van de drie ander genoemde spelers weggeraakt, maar zo'n scenario wil de Nederlander absoluut voorkomen.

Indien Antwerp slecht één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Anderlecht laat twee A-kernspelers naar jeugd-WK vertrekken

Verschillende Belgische clubs zullen in de komende weken enkele spelers moeten missen. Er staat ...

30
30
"Hayen moet onmiddelijk opstappen bij Club Brugge"

De doelmannenkwestie bij Club blijft voor veel beroering zorgen. Sinds augustus mag Jackers de ...

814
814
TRANSFERUURTJE: 'Odoi naar Belgische club, Anderlecht verrast'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

163
163
Spioneert Coucke bij Club Brugge? Mysterie aan de kust

Marc Coucke was de laatste weken omnipresent in de media. Veel mensen spraken van een soort ...

169
169
‘Beerschot in Japanse handen: miljoenendeal onthuld’

Volgens Het Laatste Nieuws is de overname van Beerschot in kannen en kruiken. Er is een akkoord ...

153
153
Club en Union maken enorme impact in CL én coëfficiënt

Club Brugge en Union SG hebben veel indruk gemaakt in Europa. In de Champions League pakten de ...

72
72
Vanaken breekt records bij Club: “Dag en nacht verschil”

Het Belgische voetbal heeft naam gemaakt in Europa. Union SG won met 1-3 op het veld van PSV en Club ...

58
58
Union heeft wéér goud in handen: “Hij kan naar Barça”

Union SG verraste vriend en vijand door PSV opzij te zetten met 1-3. De Nederlandse landskampioen ...

189
189
‘Eerste diagnose Mignolet: Club Brugge in zak en as’

Het was een rollercoaster van jewelste voor Simon Mignolet tegen AS Monaco. De doelman veroorzaakte ...

962
962
Anderlecht verrast plots met straffe contractverlenging

RSC Anderlecht kent een woelig competitiebegin en ook de zomermercato werd uitvoerig onder de loep ...

193
193
Na scheiding met Deschacht: Coorevits breekt stilzwijgen

Zeven jaar geleden liep het huwelijk van voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht en Annelien ...

236
236
Rampscenario rivalen Club: "Als ze dat ook nog realiseren…"

Club Brugge wordt vaak het Bayern München van België genoemd, maar toch zijn ze nog niet ...

265
265
Weergaloze Doku schittert: Guardiola doet straffe onthulling

Manchester City won makkelijk met 2-0 van een tienkoppig Napoli. Pep Guardiola kreeg al snel kritiek ...

169
169
Sabbe en Mechele juichen: "We schrokken ons wel bijna dood"

Club Brugge won met 4-1 van AS Monaco. Bij de Bruggelingen stond de defensie ook weer pal. De ...

188
188
Finale klap: DAZN houdt JPL tot laatste snik in zijn greep

De Jupiler Pro League zit muurvast in DAZN’s model van verplichte bundels en exclusiviteit. ...

530
530
Degryse geniet van Brugs fenomeen: "Heer en meester"

Club Brugge heeft heel veel indruk gemaakt tegen AS Monaco. Ze wonnen na een ware demonstratie met ...

227
227
AS Monaco-coach is snoeihard na Brugse vernedering

AS Monaco kwam héél bleek voor de dag tegen Club Brugge. De Belgische bekerwinnaar was ...

187
187
Van Persie geniet van Belgische topclub: "Echt goed"

Wat een eerste speeldag van de Belgische clubs in de Champions League. Union SG en Club Brugge ...

311
311
Vanderhaeghe legt vinger op de wonde: 'grote RSCA-blunder'

RSC Anderlecht moet de komende week twee keer winnen: tegen Royal Antwerp FC en AA Gent in eigen ...

357
357
Schokgolf in Europa: dit verandert alles voor Club Brugge

Club Brugge zet met een dominante zege tegen AS Monaco een nieuwe Europese standaard neer. Dit is ...

712
712
Club Brugge verovert Europa: dit zegt de internationale pers

Club Brugge maakte bijzonder veel indruk tegen AS Monaco. Ze wisten de Fransen met 4-1 te verslaan ...

745
745
Duivelse De Bruyne-wissel: Conte legt uit

Napoli verloor kansloos van Manchester City. De Engelsen speelden meer dan een uur met een man ...

191
191
Hayen looft uitblinker: "Een voorbeeld voor iedereen"

Club Brugge overklaste AS Monaco en won met 4-1. Dat was nog zeer gevleid voor de Franse club. ...

163
163
Simic verrast: "Anderlecht ook vergevorderd met hen"

RSC Anderlecht verkocht Jan-Carlo Simic aan Al-Ittihad. Een transfer die héél erg ...

339
339
Club Brugge houdt hart nu al vast: "Als zij vertrekken…"

Club Brugge maakte weer heel veel indruk tegen AS Monaco. Blauw-Zwart blijft een centrale as hebben ...

511
511

Meer sportnieuws