Luiz slaat iedereen met verstomming met Europese transfer

door
Luiz slaat iedereen met verstomming met Europese transfer

Bijzonder straf transfernieuws. Kennen jullie de Braziliaanse verdediger David Luiz nog? De 38-jarige voormalige Goddelijke Kanarie keert nog eens terug naar Europa. Hij versierde een zeer opvallende transfer

LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Luiz naar Pafos FC

Luiz heeft een contract van twee jaar getekend bij Pafos FC uit Cyprus godbetert. Dat is een héél verrassende transfer, maar ergens ook weer niet. Bij de Cyprioten hebben ze een rijke Russische oligarch die er geld tegenaan gooit.

Daar werden Europees al de nodige vragen over gesteld, aangezien in Pafos veel Russisch geld zit sinds de oorlog met Oekraëine uitbrak. Pafos wist Luiz dus te overtuigen om Brazilië te verlaten voor een avontuur in de zwakke Cypriotische competitie, al is het wel een prachtig land om in te leven.

Ex-Chelsea, PSG en Arsenal

Pafos FC werd vorig jaar kampioen in Cyprus. Deze zomer haalden ze ook al Jay Gorter weg bij Ajax. Ook Derrick Luckassen (ex-Anderlecht) is er werkzaam. Luiz is echter veruit de grootste naam van de club.

De Braziliaan kende een zeer mooie carrière in Europa. Hij speelde voor Benfica, PSG, Chelsea en Arsenal. In 2021 keerde hij terug naar Brazilië, waar hij sindsdien voor Flamengo en Fortaleza speelde. 

Luiz speelde ook 57 interlands voor Brazilië. In Cyprus lijkt Luiz dus zijn laatste uitdaging aan te gaan als profspeler. Als zijn contract er afloopt, zal hij immers 40 jaar zijn.

Vreemde transfer?

Meest recent

Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

96
96
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

191
191
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

282
282
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

31
31
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

198
198
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

237
237
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

375
375
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

99
99
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

257
257
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

290
290
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

168
168
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

300
300
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

654
654
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

215
215
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

31
31
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

467
467
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

252
252
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

469
469
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

65
65
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

95
95
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

307
307
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

298
298

Meer sportnieuws