'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

door
'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

SSC Napoli gaat dit seizoen als Italiaans kampioen de Champions League in en daarvoor is de club zich gevoelig aan het versterken. Na Kevin De Bruyne werden onder meer Noa Lang, Lorenzo Lucca, Sam Beukema, ... binnen gehaald. En de transferhonger is nog niet gestild.

Met Antonio Conte aan het roer als hoofdcoach kroonde Napoli zich vorig seizoen tot Italiaans kampioen. En dat succes smaakt blijkbaar naar meer. Slechts enkele dagen na het behalen van de Scudetto maakte de club een straf statement met de transfervrije komst van Kevin De Bruyne.

LEES OOK: Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

Conte krijgt versterking

Daar bleef het echter niet bij. Zo legde Napoli de nodige miljoenen neer om flankaanvaller Noa Lang over te nemen van PSV. Daarnaast werd ook in eigen land geshopt. Lorenzo Lucca kwam over van Udinese als doublure van Romelu Lukaku, Sam Beukema maakte dan weer de overstap van Bologna FC om de achterhoede te versterken.

Luca Marianucci (FC Empoli) was op zijn beurt een toekomstgerichte aanwinst. En met Vanja Milinkovic-Savic haalde Napoli nog een extra doelman in huis. De selectie is dus aanzienlijk versterkt in de breedte. Desondanks zijn de Italianen nog niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt.

51-Voudig international van Italië

Zo is het de bedoeling om nog een extra flankaanvaller binnen te halen. Aanvankelijk was het vizier daarvoor gericht op Dan Ndoye. Maar de Zwitser besloot om Bologna FC in te ruilen voor Nottingham Forrest. Inmiddels heeft Napoli echter al een fraai alternatief gevonden.

Bij Corriere dello Sport beweert men namelijk dat Federico Chiesa een concrete optie is. De 51-voudige international van Italië ruilde een jaartje geleden Juventus in voor Liverpool FC. Maar op Anfield bleef zijn doorbraak uit en dus mag hij er alweer beschikken. Een officieel bod vanuit Napels wordt snel verwacht.

Napoli is nu al topfavoriet voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

6
6
Topper duwde door voor stuntdeal: "Toch kwam De Bruyne niet"

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

21
21
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

13
13
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

63
63
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

174
174
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

328
328
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

96
96
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

190
190
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

294
294
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

103
103
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

277
277
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

100
100
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

46
46
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

447
447
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

413
413
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

271
271
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

194
194
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

51
51
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

319
319
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

63
63
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

691
691
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

664
664
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

248
248
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

204
204

Meer sportnieuws