Ferme stap terug: Vanheusden duikt op bij vreemde club

door
Ferme stap terug: Vanheusden duikt op bij vreemde club

Zinho Vanheusden werd lange tijd gezien als één van de grootste Belgische verdedigende talenten. Op jonge leeftijd plukte Internazionale de centrale verdediger weg bij Standard Luik, maar bij de Nerazzuri kon hij nooit doorbreken. Hij maakte wél indruk bij de Rouches.

Vanheusden keerde al enkele keren terug bij zijn jeugdclub. Hij stond ook dicht bij een vaste stek bij de Rode Duivels, maar telkens gooide blessureleed roet in het eten. Dat lijkt ook de rode draad te zijn in de carrière van de nog maar 26-jarige Vanheusden. Nu duikt hij plots op bij een erg bizarre club.

LEES OOK: Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Nieuwe uitdaging?

Vanheusden staat nog steeds onder contract bij Inter, maar daar heeft hij geen toekomst meer. Zijn verbintenis loopt in juni van 2026 af in Italië en afgelopen seizoen kwam hij op huurbasis uit voor KV Mechelen. Door blessureleed speelde hij echter amper matchen.

Het Nieuwsblad laat weten dat Vanheusden bij een wel erg opmerkelijke club meetraint. De Rode Duivel wordt vandaag 26 jaar en werd gespot bij Marbella FC, een Spaanse derdeklasser. Naar verluidt legt hij daar een proefperiode af en als alles goed gaat zal hij daar dan ook een contract ondertekenen.

Ferme stap terug

Zo lijkt Vanheusden een paar stappen terug te zetten om zijn carrière weer op gang te krijgen. Van een plek bij de Belgische nationale ploeg naar de Spaanse derde klasse. Het blessureleed heeft echter zijn tol geëist bij Vanheusden, zowel fysiek als mentaal.

Vorig seizoen speelde Vanheusden slechts drie keer door rugproblemen en een hernia, maar na een langdurige revalidatie zou hij volledig fit moeten zijn. Al blijft de vrees groot in het kamp-Vanheusden omdat hij al enkele keren hervallen is.

Denk jij dat de carrière van Zinho Vanheusden gedaan is?

Meest recent

Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

14
14
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

190
190
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

198
198
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

233
233
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

176
176
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

279
279
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

434
434
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

500
500
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

404
404
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

209
209
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

441
441
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

426
426
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

406
406
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

406
406
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

450
450
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

569
569
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

717
717
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

39
39
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

720
720
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1536
1536
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

510
510
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

494
494
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

495
495
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

340
340

Meer sportnieuws