Standard blaast transfer plots helemaal af

door
Standard blaast transfer plots helemaal af

Het wordt komend weekend uitkijken naar wat een fel vernieuwd Standard zal tonen. De Rouches gaan zaterdagavond op bezoek bij promovendus La Louvière en dat zal met veel nieuwe gezichten gebeuren. Het huiswerk is bovendien nog niet af.

Dat komt ook omdat er nog spelers blijven vertrekken op Sclessin. Zo rondde Standard donderdag nog een miljoenentransfer af. Ze namen immers afscheid van jeugdproduct Nathan Ngoy, die zijn carrière verderzet bij Lille.

LEES OOK: ‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard laat transferplan varen

Het vertrek van de Jonge Duivel laat wel een leemte achter in de defensie. De verwachting was dan ook dat Standard de komende weken op zoek zou gaan naar een vervanger. Maar volgens Sacha Tavolieri laten ze dat plan nu varen.

In Luik zouden ze immers voldoende vertrouwen hebben in Ibe Hautekiet en Daan Dierckx om het vertrek van Ngoy op te vangen. Daarnaast beschikt Mircea Rednic centraal achterin ook nog steeds over David Bates, Josué Homawoo en Bosko Sutalo.

Enkel offensieve versterking gezocht

Doordat er geen extra verdediger bij moet, kan sportief directeur Marc Wilmots zijn pijlen zo weer gaan richten op het zoeken van offensieve versterking. Standard zou nog twee aanvallende spelers willen halen.

Ze mikken op nog een snelle spits die ze eventueel kunnen koppelen aan Thomas Henry of Dennis Eckert Ayensa. Daarnaast zou ook een rechterflankaanvaller nog welkom zijn. Voor die positie beschikken ze momenteel immers enkel over Adnane Abid.

Goede beslissing van Standard?

Meest recent

‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

17
17
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

47
47
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

66
66
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

107
107
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

98
98
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

376
376
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

456
456
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

84
84
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

233
233
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

83
83
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

163
163
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

417
417
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

240
240
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

171
171
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

277
277
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

415
415
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

164
164
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

355
355
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

157
157
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

99
99
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

498
498
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

478
478
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

241
241
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

558
558
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

1162
1162

Meer sportnieuws