Hoewel het al een karrenvracht nieuwkomers in huis haalde, en nu vooral zelf de veel te brede selectie moet uitdunnen, draait de geruchtenmolen nog altijd op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zo worden er nog steeds om de haverklap vermeende targets aan de Brusselaars gelinkt.
Volgens verschillende bronnen staat Hrvoje Smolcic alvast op het punt om de openstaande vacature centraal achterin te vullen, waarmee Olivier Renard zijn huiswerk behoudens uitgaand verkeer voorlopig af lijkt. Al is nog meer vers bloed in het hart van de Paars-Witte defensie mogelijk toch sowieso geen overbodige luxe. Hetzelfde geldt voor de flanken.
LEES OOK: 'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van toptarget'
Comeback van Ntanda?Op papier heeft Besnik Hasi daar weliswaar voldoende alternatieven voorhanden, maar Thorgan Hazard, Tristan Degreef en César Huerta zijn wel stuk voor stuk types die graag naar binnen knijpen. Mits een lucratieve aanbieding mag Nilson Angulo naar verluidt dan weer beschikken. Ibrahim Kanaté en Elyess Dao kunnen wel voor wat diepgang zorgen.
Toch lijkt het te vroeg om alle eieren al in hun mandje te leggen. Een winger met snelheid mag er dan ook gerust nog bij. In dat opzicht hebben de Brusselaars naar verluidt een concreet oogje laten vallen op Samuel Ntanda. Geen onbekende, want net zoals Ilay Camara passeerde de 20-jarige Brusselaar in de jeugdreeksen reeds de revue in Neerpede.
Boodschap voor Renard
Een jaar voor zijn contract er afloopt wenkt nu misschien dus wel een comeback. "Anderlecht nam vorige week contact op met Sampdoria om Samuel te contracteren. We zitten nogin de onderhandelingsfase", bevestigt een bron uit zijn entourage alvast aan AfricaFoot. Of het daarom ook tot een overeenkomst zal komen valt evenwel nog af te wachten.
"We werken eraan om hem vanaf volgend seizoen bij een eerste elftal te laten spelen. Anderlecht heeft echter nog geen duidelijkheid gegeven over de intenties met hem. We moeten hierover een akkoord bereiken alvorens een transfer te overwegen", klinkt het verder. Een verlengd verblijf bij zijn huidige werkgever valt alleszins evenmin uit te sluiten.