De transfersoap van Ardon Jashari wordt een dagelijkse bezigheid. De middenvelder wil graag naar AC Milan, maar Club Brugge wil de absolute hoofdprijs voor de Zwitser. Net zoals bij Charles De Ketelaere indertijd gaan de onderhandelingen keihard. Het Italiaanse La Gazzetta dello Sport meldt een finaal hoofdstuk.
De soap is bekend: Club Brugge wil minstens 40 miljoen euro of toch een bedrag dat in de buurt komt. Het laatste bod van AC Milan bedroeg 32,5 miljoen euro plus bonussen. Dat vond Blauw-Zwart niet genoeg en de Rossoneri besloten de stekker eruit te trekken. Nu lijkt er alsnog een deal te komen.
LEES OOK: Keihard transferstatement Vanaken vlak na supercup
Jashari op voorpaginaJashari prijkte op de voorpagina van La Gazzetta. De roze sportkrant kopte: "De tijd is gekomen om de deal voor het talent uit België af te ronden. Max (trainer Massimiliano Allegri, red.) verwacht hem in Azië”, dat is waar AC Milan zich momenteel aan het voorbereiden is op het nieuwe seizoen.
In Italië verwacht men aldus snel witte rook in het ingewikkelde transferdossier van Jashari. De ‘Speler van het Jaar’ van de Jupiler Pro League kan rekenen op interesse uit Duitsland en Engeland, maar de Zwitserse international heeft zijn zinnen gezet op een overgang naar de Italiaanse modestad.
📰 Today’s edition of @Gazzetta_it…
— SempreMilan (@SempreMilanCom) July 21, 2025
✈️ "#ACMilan: flying to you. Allegri wants Jashari and Estupinan on the preseason tour."
⏰ "It's time to wrap up the deal for the Belgian talent and Theo's replacement. Max is waiting for them in Asia, and Tare is working to make him… pic.twitter.com/30BK0CZc4Y
Samen met twee targets
La Gazzetta meldt dat AC Milan meteen hard wil doorduwen op de zomermercato. Jashari zou meteen met twee andere transfertargets worden binnengehaald. Ook Estupinan staat op het punt een contract in Milaan te ondertekenen.
Ondertussen probeert Jashari een transfer te forceren bij Club Brugge. De afgelopen dagen stuurde hij zijn kat naar training en was hij afwezig voor de teamfoto. De 22-jarige Zwitser was dan ook niet aanwezig op de Supercup tegen Union SG.