'Transfer niet ter discussie: Club haalt volgende topaanwinst'

door
'Transfer niet ter discussie: Club haalt volgende topaanwinst'

Club Brugge rondde deze week de komst van Carlos Forbs af. De flankaanvaller is daarmee de derde zomeraanwinst na Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis. Maar daarmee is het huiswerk nog lang niet af, de volgende grote aankoop zit al in de pijplijn.

Blauw-Zwart rondde tijdens het tussenseizoen al verschillende transferdeals af, vooral aan uitgaande zijde. Maar het huiswerk nogis lang niet voorbij. Aan uitgaande zijde is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat ook Joel Ordoñez en Raphael Onyedika nog een stapje hoger zetten. En ondertussen blijft het dossier rond Ardon Jashari maar verder escaleren.

LEES OOK: 'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Middenvelder op komst

Aan inkomende zijde bleef het tot dusver relatief rustig. Club anticipeerde al vroeg op het (verwachte) vertrek van Jutgla en Onyedika met de komst van Tresoldi en Reis. En met Forbs werd een broodnodige flankaanvaller vastgelegd. Maar daar zal het niet bij blijven. Zoals geweten staat ook nog een extra middenvelder op de Brugse verlanglijst.

Daarvoor is het vizier nu al even gericht op Aleksandar Stankovic (Internazionale). Vorige week reisden CEO Bob Madou en Director of Football Dévy Rigaux persoonlijk naar Milaan af voor een onderhandelingsronde. Die trip leverde geen akkoord op, maar beide clubs behielden wel contact en zouden er inmiddels in grote lijnen uit zijn.

Transfer van 9.5 miljoen

In de voorbije dagen werd hier en daar nochtans geopperd dat een eventuele deal op de helling stond. Maar volgens Gazzetta dello Sport stond de transfer nooit echt ter discussie. Het grootste struikelblok was het vinden van een akkoord over de terugkoopoptie die Inter eiste. En daarvoor zijn de twee partijen inmiddels in grote lijnen rond.

De laatste details moeten nog op papier gezet worden, maar de Italiaanse vicekampioen zou een terugkoopoptie krijgen die geldt voor de komende twee zomermercato's. Hoeveel die optie exact bedraagt, is voorlopig niet bekend. Wel zou Club volgens GdS een iets lagere transfersom neertellen: 9.5 miljoen euro in plaats van 10 miljoen euro.

Club gaat komend seizoen met een nog sterkere selectie voor de dag komen ...

Meest recent

Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

0
0
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

143
143
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

33
33
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

159
159
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

55
55
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

49
49
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

48
48
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

92
92
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

72
72
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

137
137
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

117
117
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

70
70
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

237
237
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

65
65
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

83
83
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

522
522
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

180
180
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

101
101
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

518
518
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

746
746
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

52
52
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

64
64

Meer sportnieuws