Nieuwe ommezwaai: spectaculaire oplossing voor Jashari?

3201 stemmen
Nieuwe ommezwaai: spectaculaire oplossing voor Jashari?

Club Brugge opent zondagavond zijn seizoen in de supercup tegen Union SG, maar zal dan geen beroep kunnen doen op Ardon Jashari. Die ligt op ramkoers met zijn werkgever door het uitblijven van zijn gewenste transfer naar AC Milan. Maar mogelijk komt de oplossing uit een onverwachte hoek.

Eind vorig seizoen maakte Club zijn intenties al duidelijk: de bedoeling was om Jashari minstens nog een jaartje te houden. Aanvankelijk leek de speler daar ook voor open te staan. Alles veranderde echter toen AC Milan zich meldde voor een transfer. Jashari is al van kleins af aan fan van de Italiaanse topclub en wil dolgraag de overstap naar San Siro maken.

LEES OOK: 'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Dossier muurvast

Maar het dossier verloopt bijzonder moeizaam. Als Club dan toch moet meewerken aan een transfer, zal dat enkel aan een absoluut recordbedrag zijn (lees: een slordige 40 miljoen euro). Zover wil Milan (voorlopig?) echter niet gaan. En dus zitten de onderhandelingen muurvast. Tot frustratie van Jashari, die zijn vertrek steeds nadrukkelijker wil afdwingen.

Momenteel lijkt een oplossing ver weg, Milan zou zelfs al begonnen zijn met het verkennen van andere pistes om zijn middenveld te versterken. Maar mogelijk brengt een andere ploeg wel soelaas. Zo blijkt Jashari ook in de Premier League gegeerd. Volgens CaughtOffside stond hij bij Arsenal FC op de radar, de Gunners haalden echter al andere middenvelders in huis.

Reddende hand uit Londen?

Het medium beweert echter dat ook Tottenham Hotspur concrete interesse toont. Daar heeft men wel nood aan een profiel als Jashari. De genoemde bron sluit niet uit dat de Londense club weldra een officieel bod zal uitpakken. Spurs, dat als winnaar van de Europa League zeker is van Champions League-deelname, lijkt alvast meer in staat dan Milan om de gewenste 40 miljoen euro op tafel te leggen.

Maar zelfs al zou Tottenham een akkoord vinden met Club Brugge, is een transfer allerminst een uitgemaakte zaak. Jashari wil momenteel namelijk enkel en alleen naar AC Milan trekken. Hij stuurde ook al verschillende andere clubs wandelen. Spurs zal dus met een overtuigend sportief project en financieel aantrekkelijk voorstel op de proppen moeten komen om de Zwitser te overtuigen. Een doorbraak zit er dan ook nog lang niet in.

Jashari speelt in september nog steeds voor Club ...

Meest recent

'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

0
0
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

27
27
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

80
80
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

36
36
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

56
56
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

143
143
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

63
63
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

136
136
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

358
358
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

121
121
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

90
90
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

198
198
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

200
200
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

96
96
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

205
205
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

233
233
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

98
98
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

56
56
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

433
433
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

266
266

Meer sportnieuws