'Jashari drijft conflict met Club helemaal op de spits'

door
'Jashari drijft conflict met Club helemaal op de spits'

De transfersoap rond Ardon Jashari kende donderdag een nieuwe escalatie. Net toen ze wat leek te bedaren nadat de Zwitser zich weer gemeld had in het Basecamp, kwam hij niet opdagen voor de traditionele ploegfoto. 

Daarmee wordt het conflict tussen Club Brugge en zijn Speler van het Jaar weer een beetje groter. De voorbije weken rebelleerde Jashari al uitgebreid om een transfer naar AC Milan te forceren. Hij bleef ook al weg van de stage in het Verenigd Koninkrijk en de fandag.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Jashari alleen maar meer in de clinch met Club

In Italië denken ze dat het zeker niet zal blijven bij de laatste démarche van Jashari. Journalist Andrea Ramazotti oppert bij La Gazzetta dello Sport dat Jashari in de komende dagen het conflict alleen maar verder op de spits zal drijven.

"Hij en zijn entourage hebben geen enkele intentie om de brokken te lijmen", klinkt het. "Integendeel: ze maken het conflict dag na dag alleen maar groter. Want de Zwitser wil absoluut het shirt van AC Milan dragen."

Blijft Jashari ook weg van training?

Daarvoor zou Jashari ver kunnen gaan. "Gisteren trainde Jashari weer apart, maar de volgende stap zou kunnen zijn om niet op te komen dagen in het trainingscentrum", voorspelt Ramazotti immers.

Jashari wil de druk verder opvoeren in de hoop dat Club alsnog zal kraken en instemt met het huidige bod van Milan. De Rossoneri zijn immers niet van plan om hun aanbieding nog te verhogen en aan de eisen van Blauw-Zwart te voldoen.

Jashari heeft véél meer te verliezen dan Club

Of die strategie resultaat zal opleveren, valt nog maar af te wachten. Bij Club lieten ze onlangs nog verstaan niet te zullen plooien voor chantage en het lijkt bij de huidige patstelling veel minder te verliezen te hebben dan Jashari. Of de speler nu zijn kat stuurt of verkocht wordt: in die situatie kan Club sowieso niet op hem rekenen.

Ook het dreigement dat de waarde van Jashari zou kunnen zakken, maakt weinig indruk - Club heeft de centen sowieso niet nodig. Dan liggen de kaarten voor Jashari toch anders. Hij dreigt zijn reputatie forse schade toe te brengen en een verloren seizoen zou hem ook het WK van volgende zomer kosten.

Wie heeft meer te verliezen bij deze situatie?

Meest recent

Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

9
9
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

31
31
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

111
111
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

137
137
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

77
77
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

58
58
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

21
21
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

211
211
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

43
43
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

144
144
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

365
365
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

279
279
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

108
108
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

246
246
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

405
405
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

171
171
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

390
390
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

142
142
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

187
187
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

251
251
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

689
689
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

173
173
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

305
305

Meer sportnieuws