'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

door
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ontknoping van vorig seizoen. Beerschot en KV Kortrijk willen hun verblijf in 1B liefst beperken tot één seizoen, maar verschillende andere clubs azen ook op promotie.

Eén van hen is zonder twijfel RWDM Brussels, dat op revanche zal azen. Ze gaven vorig seizoen immers in de laatste wedstrijden rechtstreekse promotie nog uit handen en sneuvelden daarna ook snel in de play-offs. Ze beginnen zich voor hun missie alvast stevig te versterken.

LEES OOK: RWDM vindt versterking en ziet goalgetter vertrekken

RWDM strikt voormalig Belgisch toptalent

Na Madiou Keita en Olivier Dumont is er een volgende aanwinst op komst. Sacha Tavolieri weet dat RWDM een voormalig toptalent terug naar België zal halen. Tibo Persyn werd al medisch gekeurd en zal een contract tekenen.

De 23-jarige rechtsachter was in de jeugd een grote belofte en trok op zijn zestiende naar Inter. Daar kon hij echter niet doorbreken en ook uitleenbeurten aan Club Brugge en Westerlo werden geen succes. De voorbije jaren was hij wel een vaste waarde in de Nederlandse tweede klasse bij FC Eindhoven.

Nieuwe nummer 1 voor Eupen

AS Eupen zal wellicht geen kandidaat zijn voor promotie, maar zal wel beter willen doen dan de tiende plaats van vorig seizoen. De Panda's hebben alvast een nieuwe doelman gevonden. Die was welkom nadat er vorig seizoen met Nurudeen, Renner en Roufosse gewisseld werd tussen maar liefst drie keepers.

Sky Sports weet dat Marco Hiller de nieuwe nummer één moet worden. De 28-jarige Duitser zal vrijdag medisch gekeurd werden en daarna zijn handtekening zetten. Eupen haalt Hiller transfervrij binnen nadat hij zijn aflopende contract bij 1860 München niet verlengde.

Zal Persyn bij RWDM eindelijk doorbreken?

Meest recent

‘Club Brugge lost bommetje: investering van 16 miljoen?’

Club Brugge staat met Aleksandar Stankovic op een zucht van een derde zomeraanwinst, maar daarmee ...

83
83
'Hasi hanteert hakbijl: Anderlecht laat duo vallen'

RSC Anderlecht ging al stevig tekeer op de transfermarkt, maar het beloven straks toch nog drukke ...

250
250
'Transferdrift Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

533
533
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

140
140
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

245
245
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

638
638
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

732
732
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

46
46
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

47
47
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

173
173
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

130
130
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

219
219
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

374
374
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

81
81
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

741
741
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

249
249
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

157
157
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

160
160
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

188
188
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

57
57
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1298
1298
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

146
146
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

114
114
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

608
608
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

530
530

Meer sportnieuws