Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers te verkopen waar ze in principe toch graag van verlost willen geraken. Eén speler geniet heel veel interess en er was al een aanbod.
LEES OOK: 'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'
Surdez grof wildPoolse media melden dat Lech Poznan een bod heeft gedaan van 1,5 miljoen euro op Franck Surdez. Dat zou echter geweigerd zijn door AA Gent, dat wellicht richting 2 miljoen euro wil vangen voor de flankspeler. Ze hopen dat andere ploegen ook doorduwen.
Want er zou namelijk heel veel interesse zijn in de diensten van Surdez. Vanuit Zwitserland trekken FC Sion en FC Lugano aan zijn mouw, maar daar stopt het niet bij. Ook Franse clubs en zelfs ploegen uit de Jupiler Pro League zien zijn komst wel zitten.
AA Gent zoekt geld
AA Gent ziet het graag gebeuren. Zij haalden Surdez zelf voor 1,3 miljoen euro naar de Planet Group Arena, maar tot op heden kon hij zich niet doorzetten. Lukt dat deze voorbereiding wel onder Ivan Leko?
Dat is nog koffiedik kijken. AA Gent moet zoals elke Belgische club jaarlijks de tekorten, steevast talloze miljoenen euro's, wegwerken met transfers of Europees voetbal. De club is dus genoodzaakt om te verkopen.
Een transfer van Surdez zou daarbij dus helpen. Met Pieter Gerkens, Noah Fadiga, Nurio Fortuna, Jordan Torunarigha, Andrew Hjulsager, Keegan Jelacic, Sven Kums, Louis Fortin en Célestiv De Schrevel vertrokken er al heel wat spelers. Dat was vooral goed voor het verlagen van de loonmassa, maar inzake transfergelden bracht dat heel weinig op. Enkel Fadiga bracht 1,5 miljoen euro in de kassa.