De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken coach Thorsten Fink en zijn spelersgroep immers een oefenkamp af. Ondertussen blijft de Limburgse club ook op de transfermarkt actief.
Na een tegenvallende campagne in de Play-Offs, gaf Racing de titel vorig seizoen nog uit handen. Maar al bij al werd het toch een goede jaargang voor Racing, dat de reguliere competitie wist te winnen. Er zijn dan ook voldoende fundamenten gelegd om in de komende campagne op voort te bouwen.
LEES OOK: Fink geeft transferplan van KRC Genk prijs
Drie transfervraagtekensGenk vatte de transferperiode dan ook aan met de intentie om zijn selectie zo goed mogelijk intact te houden. Dat lukte tot dusver behoorlijk. Mike Penders keert weliswaar niet terug en Christopher Bonsu Baah trok voor een niet te weigeren bod naar Saudi-Arabië. Voorts bleven de sterkhouder voorlopig op post.
Daar dreigt in de komende weken en maanden echter nog verandering in te komen. Mujaid Sadick heeft bijvoorbeeld een afkoopclausule in zijn contract staan, terwijl er bepaalde afspraken zijn gemaakt met Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare. Vooral die laatste lijkt niet te houden tijdens de zomermercato.
Vertrek onvermijdelijk
Tot dusver kwam er weliswaar nog geen (toereikend) bod binnen voor de topschutter van vorig seizoen. Maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Volgens Het Belang van Limburg is het enkel nog een vraag 'wanneer' de spits zal vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek en Arokodare voelt zich zelf klaar voor de stap.
Dinsdag maakte de spits nochtans minuten in de oefenmatch tegen Paderborn (1-1). Fink weet echter dat hij best niet te veel op Arokodare rekent in zijn plannen voor komend seizoen. "We beseffen dat het een kwestie van tijd is voor er een club komt aankloppen voor Tolu. Dat is niet meer dan normaal na zijn geweldige seizoen", aldus de Genkse trainer.