'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

door
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club verzekerde zich al van de diensten van Kevin De Bruyne en ook Noa Lang is op komst. Daarnaast zou men nadrukkelijk werk maken van een nieuwe topspits.

In het voorjaar van 2024 zat Napoli nog in zak en as. Na een erg teleurstellend seizoen was de topclub slechts tiende geworden in de Serie A en werd dus naast een Europees ticket gegrepen. De clubleiding besloot dan ook om in te grijpen. Zo werd Antonio Conte aangeworven als nieuwe coach. Die kreeg op zijn beurt enkele versterkingen als Lukaku en Scott McTominay.

LEES OOK: 'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

Nog meer versterking Conte

Dat bleek een uitstekende zet. Met Conte aan het roer en de twee genoemde aanwinsten als steunpilaren kroonde Napoli zich uiteindelijk tot Italiaans kampioen. En dat succes smaakt blijkbaar naar meer. Slechts enkele dagen na het behalen van de Scudetto maakte de club een straf statement met de transfervrije komst van De Bruyne.

Daar blijft het echter niet bij. De koploper uit de Serie A wil immers investeren in nog meer gerichte aanwinsten, zodat De Bruyne volgend seizoen de draaischijf wordt van een ploeg die één en ander kan forceren in de Champions League. Met Noa Lang, die overkomt van PSV, is alvast een nieuwe flankaanvaller onderweg.

Concurrentie/doublure Lukaku

Daarnaast zoekt de Italiaanse kampioen ook een nieuwe spits. Iemand die ervoor kan zorgen dat er vaker met Lukaku geroteerd kan worden nu de club weer op drie fronten zal spelen. En daarvoor is het vizier gericht op Darwin Nuñez. De Uruguayaan zou volgens eerdere berichten al volledig overtuigd zijn van Conte's project.

Nu moet echter ook een akkoord op clubniveau gevonden worden. Nuñez is bij Liverpool FC zeker geen vaste basisspeler, maar de Reds willen toch nog iets aan hem verdienen. Napoli blijkt echter bereid om te investeren. Volgens transferexpert Gianluca Di Marzio werd een bod van 50 miljoen euro neergelegd, aangevuld met bonussen. Afwachten of dat voldoende basis vormt om tot een akkoord te komen.

Wie verwacht u dat komend seizoen het meeste zal schitteren?

Meest recent

Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen dreigen

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

12
12
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

52
52
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

36
36
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

69
69
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

52
52
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

76
76
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

56
56
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

95
95
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

73
73
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

262
262
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

78
78
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

34
34
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

240
240
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

373
373
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

692
692
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

84
84
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

133
133
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

134
134
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

861
861
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

438
438
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

404
404
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

190
190
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

473
473
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

305
305

Meer sportnieuws