'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

door
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al acht aanwinsten in huis en ook nummer negen is in aantocht. Volgens SudPresse werd immers een akkoord gevonden over de komst van aanvaller Rafiki Saïd.

Na een grijs seizoen waarin Standard andermaal naast de top zes én een Europees ticket greep, werken de Rouches deze zomer aan een compleet nieuw hoofdstuk. Eerst werd de aandelenoverdracht in orde gemaakt, waarna het bestuur werd herschikt. Daarbij werd Marc Wilmots in huis gehaald als sportief directeur.

En de voormalige bondscoach toont zich wel erg hongerig op de transfermarkt. Zo haalden de Luikenaars al vrij snel vijf directe aanwinsten in huis. Adnan Abid (Patro Eisden), Tobias Mohr (transfervrij van Schalke 04), Nayel Mehssatou, Marco Ilaimaharitra en Lucas Pirard (alle drie transfervrij van KV Kortrijk) kwamen de selectie versterken.

LEES OOK: Huurdeal met optie: Gent rondt gewenste transfer af

Extra flankaanvaller

Deze week deed Wilmots er nog een schepje bovenop. Met Josué Homawoo (transfervrij overgenomen van FC Dinamo) werd nog een extra verdediger aan de selectie toegevoegd. Vervolgens bereikte men een akkoord met Club Brugge over de komst van Casper Nielsen. De middenvelder werd woensdag officieel aangekondigd en tekende een contract van drie jaar.

Nog geen dag later, kondigden de Luikenaars ook hun nieuwe spits aan. Zo werd oude bekende Thomas Henry definitief overgenomen van Hellas Verona. Daar stopt het evenwel niet bij. Zo is er met Rafiki Saïd ook een nieuwe flankaanvaller onderweg naar Sclessin.

Transfersom van 2 miljoen

De 25-jarige international van de Comoren speelde de voorbije seizoenen voor de Franse tweedeklasser Troyes AC. Daar was hij afgelopen seizoen, doorgaans als basisspeler, goed voor 8 goals en 5 assists. Standard zou uiteindelijk zo'n 2 miljoen euro op tafel leggen voor Saïd. Behoudens last-minute wendingen trekt hij aanstaande maandag mee met rest van de groep naar Frankrijk voor de zomerstage.

🔥 Wat iedereen nu leest

Vandenbempt terug naar DAZN? Sterke man reageert
Vandenbempt terug naar DAZN? Sterke man reageert
Ruben Van Gucht shockeert fans:
Ruben Van Gucht shockeert fans: "Ik doe het zonder"

Standard doet volgend seizoen weer mee voor de top 5 ...

Meest recent

'Dilemma voor Club: plots knaltransfer Onyedika'

Club Brugge mag zich weer opmaken voor een avontuur in de Champions League nadat het in de play-offs ...

136
136
'Xavi Simons in Londen: straffe transferwending op komst'

Er staan in de laatste dagen van de zomermercato nog enkele knaltransfers op til. Één ...

58
58
'Beerschot zit opgescheept met dure flop'

Beerschot kon zich vorig seizoen niet handhaven in de Jupiler Pro League en moest dus na ...

119
119
'Julie Vanloo deelt vlammend statement via Instagram'

Julie Vanloo is al enkele jaren één van de absolute publiekslievelingen bij de Belgian ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer voor Tolu, beslissing Tzolis'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

450
450
Degryse schrikt enorm: “Extra wapen van Club Brugge”

Club Brugge is door naar de League Phase van de Champions League, en hoe! Blauw-Zwart won in Ibrox ...

576
576
Vincent Kompany in shock: “Complete black-out”

Vincent Kompany kroop met Bayern München door het oog van de naald in de beker. Tegen ...

109
109
'Rampscenario Anderlecht loert om de hoek'

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene. In de ...

352
352
'Vermeeren zorgt voor grote transferverrassing'

De zomermercato zit stilaan in zijn laatste rechte lijn en we mogen nog beweging verwachten rond ...

594
594
Rangers-trainer door het stof: "Ik ben beschaamd"

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de league phase van de Champions League en dat ...

313
313
Madou licht tipje van de sluier over transferplannen Club

De kassa van Club Brugge rinkelt nogmaals. Met een straffe 6-0 tegen Rangers plaatste Blauw-Zwart ...

864
864
Ruben Van Gucht shockeert fans: "Ik doe het zonder"

Ruben Van Gucht (38) laat zich steeds meer zien als iemand die zijn eigen regels volgt. De ...

240
240
'Monsterbod op Lucas Stassin'

Het einde van de zomermercato nadert en dus begint voor vele spelers de tijd te dringen om nog een ...

121
121
Bekritiseerde Club-pion toont zich: "Dat is wel mijn ding"

Club Brugge heeft zich woensdagavond met verve geplaatst voor de league phase van de Champions ...

361
361
'Sensationele terugkeer Ten Hag bij Man Utd'

Het lijkt bij Manchester United alleen maar van kwaad naar erger te gaan. Ondanks dat het dit ...

156
156
Verrassende Belg steelt show tegen Kompany en Bayern

Bayern München kroop gisteren door het oog van de naald. Ze wonnen pas in de 94ste minuut in de ...

140
140
Topaffiche Club Brugge? "Altijd gedroomd daar te spelen"

Club Brugge maakt zich weer op voor acht topduels in de Champions League. Blauw-Zwart wist RB ...

192
192
Anderlecht onder hoogspanning: twee redders staan op

D-day voor RSC Anderlecht. Het is van moeten voor de Brusselaars, want er zijn geen excuses: AEK ...

419
419
Rode Duivels-fans eisen verrassende namen in selectie

Het Laatste Nieuws maakte deze week bekend dat dertien spelers uit de Jupiler Pro League in de ...

256
256
Explosieve clash: Hasi woest op Renard

Terwijl Besnik Hasi meermaals en openlijk zijn vertrouwen uitspreekt in Luis Vázquez en de ...

548
548
Degryse ziet hiaat bij Club Brugge: "Daar versterking nodig"

Club Brugge is zeker van de Champions League en zo komt er nog eens ongeveer 35 miljoen euro bij in ...

894
894
Genk verrast iedereen met gigantische zomerdeal

KRC Genk gaat Tolu Arokodare wellicht verkopen, Wolverhampton dringt aan. Ze hopen op 25 miljoen ...

842
842
Hayen na masterclass: "Veel spelers willen dat"

Club Brugge wist RB Salzburg en Rangers FC uit te schakelen en verzekerde zich zeer overtuigend van ...

303
303
Hasi velt oordeel over drie prangende transferdossiers

RSC Anderlecht staat voor een héél drukke week. Op en naast het veld. De Brusselaars ...

337
337
Dit zeggen buitenlandse media over demonstratie Club Brugge

Club Brugge was niet een, maar twee of drie klassen sterker dan Rangers FC. Het werd maar liefst 6-0 ...

1510
1510

Meer sportnieuws