'Westerlo ziet miljoenentransfer in duigen vallen'

door
'Westerlo ziet miljoenentransfer in duigen vallen'

Bij KVC Westerlo heerst er op dit moment nog stilte voor de storm. Het bleef tot dusver relatief stil wat betreft transfers, maar de verwachting is dat er in de komende weken nog heel wat op til staat. Verschillende sterkhouders kunnen de club deze zomer nog verlaten.

De voorbije maanden bleken heel wat belangrijke spelers immers gegeerd te zijn. Spelers als Bryan Reynolds, Tuur Rommens en Griffin Yow lijken allemaal voor een transfer te staan. Ook Matija Frigan flirtte al openlijk met een vertrek.

Frigan is gegeerd in Engeland

De Kroatische recordaankoop ontplofte immers volledig in zijn tweede seizoen in Het Kuipje. Hij scoorde veertien keer en dat leverde hem in januari al interesse op van Sunderland. Zij lijken na de promotie naar de Premier League niet langer in de markt, maar er is wel interesse van een andere club uit de Championship.

Het Nieuwsblad bevestigt immers de eerdere geruchten dat Hull City Frigan wil binnenhalen. De spits zou helemaal bovenaan het verlanglijstje staan van trainer Sergej Jakirovic. Dat is geen toeval: Jakirovic had Frigan in het seizoen 2022/23 immers al onder zijn hoede bij Rijeka.

Eén groot probleem voor transfer

Een transfer van Frigan moet Westerlo de nodige miljoenen opleveren, alvast meer dan de 5,5 miljoen euro die ze zelf twee jaar geleden betaalden. Alleen lijkt er wel één groot probleem te zijn voor een deal met Hull. The Telegraph meldt immers dat de club door financiële problemen een transferverbod tot eind 2026 gekregen heeft.

Westerlo dreigt zo dus miljoenen mis te grijpen, tenzij er alsnog uit een andere hoek een gegadigde opduikt. Frigan werd deze zomer ook al genoemd bij onder meer Rangers en Hamburg, maar echt concreet werd dat tot dusver nog niet.

Zal Westerlo hem nog te gelde kunnen maken?

Meest recent

'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

6
6
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

36
36
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

69
69
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

30
30
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

35
35
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

137
137
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

154
154
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

50
50
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

223
223
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

382
382
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

184
184
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

147
147
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

504
504
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

112
112
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

385
385
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

118
118
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

44
44
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

124
124
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

306
306
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

170
170
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

519
519
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

182
182
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

139
139
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

313
313
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

331
331

Meer sportnieuws