'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

door
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het behalen van de titel wordt ook zijn laatste wapenfeit in Eindhoven. De ex-smaakmaker van Club Brugge zou op een zucht van SSC Napoli staan.

De inmiddels 25-jarige aanvaller werd in de zomer van 2020 door Club Brugge overgenomen van Ajax. Aanvankelijk op huurbasis, maar het duurde niet lang alvorens de overgang permanent werd gemaakt. Lang groeide in een mum van tijd immers uit tot één van de absolute smaakmakers bij Blauw-Zwart.

Hij hielp Club ook aan twee landstitels, schitterde in Europa en veroverde een aantal individuele prijzen. De algemene verwachting was dan ook dat hij de stap zou maken naar één van de Europese topcompetities. Maar die transfer bleef uit. En dus verraste hij in 2023 met een terugkeer naar Nederland.

LEES OOK: 'Noa Lang heeft transferakkoord: riant salaris al gelekt'

Vertrek door grote poort

Zo ging de Oranje-international bij PSV aan de slag. Aanvankelijk bleek dat niet de beste keuze. In zijn eerste seizoen stond hij maandenlang geblesseerd aan de kant. Tijdens de voorbije jaargang lag Lang dan weer meermaals in de clinch met de supporters in Eindhoven. Maar in de slotweken van het seizoen vond de aanvaller zijn beste vorm terug.

Lang speelde zelfs nog een sleutelrol in de razend spannende ontknoping van de Eredivisie en hielp PSV zo aan de titel. Daarmee verzekerde hij zich ook van een afscheid door de grote poort. Deze zomer zal hij immers dan toch zijn transfer naar een Europese topcompetitie krijgen. De Italiaanse kampioen wordt daarbij zijn bestemming.

Ploegmaat Lukaku en KDB

Napoli klopte in januari al tevergeefs aan voor Lang. In de voorbije weken ondernam de werkgever van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku echter een nieuwe poging, dit keer met meer succes. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano zijn beide clubs er nagenoeg uit. Enkel over de betalingstermijnen moet nog een akkoord gevonden worden. Met de transfer zou zo'n 30 miljoen euro gemoeid zijn, waarvan 5 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Bij Gazzetta dello Sport weet men dan weer dat de medische proeven volgende week al staan ingepland.

Trending:

Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

Indien hij een Belg was, zou Lang dan een Rode Duivel zijn?

Meest recent

'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

134
134
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

172
172
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

51
51
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

46
46
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

179
179
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

55
55
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1026
1026
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

136
136
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

147
147
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

551
551
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

500
500
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

89
89
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

518
518
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

606
606
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

166
166
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

370
370
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

232
232
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

285
285
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

404
404
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

346
346
Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Voor Gert Verheyen is een hele wereld opengegaan nadat hij stopte met voetballen. De voormalige ...

114
114
Anderlecht verschaft cruciale update: kater voor Hasi?

Olivier Renard laat een frisse wind waaien bij RSC Anderlecht, waar de ene na de andere nieuwkomer ...

424
424
'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

80
80
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

1140
1140
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

449
449

Meer sportnieuws