Lukaku gooit alle Anderlecht-kaarten op tafel: “Dan kom ik”

door
Lukaku gooit alle Anderlecht-kaarten op tafel: “Dan kom ik”

Romelu Lukaku brak op 16-jarige leeftijd door bij RSC Anderlecht en maakte vervolgens furore in Engeland en Italië. Bij de Belgische nationale ploeg werd de goaltjesdief topscorer aller tijden. Big Rom flirt al een tijdje met een sensationele terugkeer naar Anderlecht.

De supporters zien een comeback van Lukaku liefst zo snel mogelijk gebeuren. Marc Coucke stuurt de aanvaller geregeld berichtjes op sociale media. In een interview met RTL Sports sprak Lukaku openhartig en helder over een toekomstige terugkeer naar Anderlecht.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Wanneer komt Lukaku?

De hamvraag is uiteraard wanneer Lukaku exact zal terugkeren naar het Lotto Park. De aanvaller staat nog onder contract bij Napoli. "Ik wil mijn contract bij Napoli respecteren", klinkt het duidelijk. Een comeback van Lukaku naar Paars-Wit zal dan pas in de zomer van 2027 zijn.

Lukaku heeft al wel grootse plannen voor ogen. "Er is het familieaspect, de club van het hart en de wens om ze terug te brengen naar de top, waar ze zouden moeten zijn. Maar als ik nog steeds aan de top kan spelen, dat is een kwestie van mentaliteit. Dat is altijd de basis geweest.” 

Raad voor Anderlecht 

Lukaku lijkt zo lang mogelijk op het hoogste niveau actief te willen blijven. Ook staat het WK 2026 voor de deur. “Als ik hier terugkom, zou dat goed zijn voor mijn familie, mijn kinderen enz. Maar als ik zie dat ik nog steeds aan de top kan spelen, ga ik door aan de top", klinkt het duidelijk.

Big Rom liet zich ook uit over de interne machtsstrijd tussen Coucke en Wouter Vandenhaute. "Er is een verlangen om misschien naar huis te gaan. Het is mijn club van hart, het doet me pijn dat ze zich in deze situatie bevinden. Maar het belangrijkste is dat er intern rust heerst bij Anderlecht.”

Romelu Lukaku zal Anderlecht weer naar de top loodsen...

Meest recent

Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

49
49
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

168
168
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

100
100
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

157
157
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

980
980
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

228
228
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

269
269
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

103
103
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

285
285
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

142
142
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

70
70
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

70
70
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

705
705
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

149
149
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

423
423
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

112
112
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

535
535
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

248
248
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

745
745
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

191
191
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

224
224
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

458
458
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

82
82
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

403
403
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

37
37

Meer sportnieuws