Wilmots vloekt: 'Standard grijpt naast Anderlecht-bekende'

door
Wilmots vloekt: 'Standard grijpt naast Anderlecht-bekende'

Standard heeft een productieve week achter de rug. Met Mircea Rednic werd een nieuwe hoofdtrainer aangeduid en ook de eerste aanwinsten van de zomermercato werden vastgelegd. Maar de Luikenaars grijpen nu wel naast hun beoogde assistent-coach.

De Rouches zijn bezig aan een belangrijk tussenseizoen. Door de deal die CEO Giacomo Angelini afsloot over de aandelenoverdracht, hoopt de club eindelijk op de nodige stabiliteit op bestuurlijk vlak. Om het sportieve beleid in goede banen te leiden werd dan weer beroep gedaan op Marc Wilmots.

LEES OOK: Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

Ultra-productieve week

En de nieuwe sportief directeur was de voorbije dagen druk in de weer. Op maandag vond Wilmots eindelijk een nieuwe trainer. Zo werd oude bekende Rednic opnieuw naar Sclessin gehaald. Vervolgens stortte de voormalige bondscoach zich in alle hevigheid op zijn transferplannen.

Met Adnan Abid (Patro Eisden), Tobias Mohr (transfervrij van Schalke 04), Nayel Mehssatou, Marco Ilaimaharitra en Lucas Pirard (alle drie transfervrij van KV Kortrijk), werden liefst vijf aanwinsten op één week tijd in huis gehaald. En Wilmots is druk in de weer met nog een aantal inkomende dossiers.

Gregoire past als T1

Ondertussen ging zijn aandacht ook uit naar het vormen van de staf rond Rednic. Voor de positie van assistent-coach had Wilmots alvast een naam in gedachten. Zo was het vizier gericht op Christophe Gregoire. De oud-speler van onder meer Anderlecht zat zonder job na zijn ontslag als hoofdcoach bij Lierse.

In de voorbije dagen vonden ook concrete gesprekken plaats tussen Gregoire en Wilmots. Maar die hebben blijkbaar niets opgeleverd. Zo meldt La Dernière Heure dat Gregoire vriendelijk bedankt heeft. Het is nog onduidelijk waar zijn toekomst dan wel ligt. Wilmots moet zijn zoektocht naar een geschikte T2 dan weer verder zetten.

Standard gaat volgend seizoen weer meedraaien in de top 5 ...

Meest recent

Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

10
10
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

16
16
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

29
29
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

363
363
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

92
92
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

160
160
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

61
61
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

174
174
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

49
49
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

141
141
Uitblinker dankzij Hasi: "Veel vertrouwen in mij"

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen KV Mechelen. Paars-Wit won met 3-1, maar pakweg een ...

69
69
Heymans: "Daarom is dit een héél belangrijke zege"

KRC Genk recht de rug. Ze wonnen met 0-1 op het veld van KVC Westerlo, al was het zeker geen ...

89
89
‘Oplossing in chaos bij Anderlecht: Hasi vindt sleutel’

RSC Anderlecht lag de afgelopen weken zwaar onder vuur. Ook coach Besnik Hasi kreeg de wind van ...

221
221
Bayern meldt recordwinst: “Kompany brengt iets speciaals”

Bayern München was afgelopen zomermercato erg stil op de transfermarkt. De Duitse grootmacht ...

145
145
Thriller in Kuipje: Genk ontsnapt na Westerlo’s doelhoutpech

Racing Genk trok deze namiddag nipt aan het langste eind tegen een strijdvaardig Westerlo in Het ...

39
39
OHL vecht tegen vorm, Leko voert wissels door bij KAA Gent

Oud-Heverlee Leuven neemt het op tegen KAA Gent namens de 13e speeldag van de Jupiler Pro League. ...

71
71
Uppercut Anderlecht: KV Mechelen duidt grote oorzaak aan

RSC Anderlecht heeft KV Mechelen een regelrechte uppercut verkocht. Beide clubs staan op een zucht ...

222
222
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

66
66
Hasi reageert erg verrassend op uitbarsting Bertaccini

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Voor een Besnik Hasi onder druk ...

155
155
Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

Liverpool werd afgelopen seizoen landskampioen onder Arne Slot, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

38
38
Ontslag Wils bij Antwerp? ‘De Roeck beslist mee over lot’

Stef Wils staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old staat in de Jupiler Pro League ...

398
398
“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

185
185
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

326
326
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

23
23
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

211
211

Meer sportnieuws