STVV heeft geleerd uit de fouten en we haalden al aan dat de Kanaries nu al verder staan dan vorig seizoen. We gaven ook mee dat drie dossiers hangende waren. Ondertussen is dossier nummer twee sindsdien ook al afgerond.
Merlen trekt naar STVV
STVV stelde onlangs Ilias Sebaoui voor en Ryan Merlen is de volgende. De middenvelder heeft STVV boven KV Mechelen en Sporting Charleroi verkozen. Hij komt volgens Het Belang van Limburg voor 500.000 euro over van RFC Luik.
De Franse middenvelder tekent voor vier jaar en is dus de vijfde transfer van de Kanaries. Eerder haalden ze al Abdoulaye Sissako, Louis Patris, Andrés Ferrari en Ilias Sebaoui. Met Merlen staat de teller al op ongeveer 6 miljoen euro aan uitgaven. STVV zet dus stevig door.
STVV schakelt stevig door
In een ideaal scenario hadden ze deze week ook een derde speler voorgesteld. Nayel Mehssatou was volgens onze bronnen ook een topkandidaat en de speler had wel interesse. Er waren echter zeven à acht clubs in de running voor zijn handtekening en uiteindelijk koos hij voor Standard.
Bij STVV krijgt de kern dus al goed vorm. Er zal echter nog volk moeten bijkomen, onder meer een linksachter. Aan uitgaande zijde valt er ook nog wat te verwachten. Adriano Bertaccini, Joel Fujita en Rein Van Helden zijn spelers die in de picture staan.