'Cercle Brugge dumpt Storck: opvolger staat al klaar'

door
'Cercle Brugge dumpt Storck: opvolger staat al klaar'

Mooie liedjes duren niet lang, maar in het geval van Bernd Storck en Cercle Brugge mogen we dat wel érg letterlijk nemen. Na amper twee matchen en zes weken in dienst bij de  Verenging lijkt de Duitse crisismanager namelijk alweer op weg naar de exit in Jan Breydel, waar men zelfs al een vervanger op het oog heeft.

Nadat hij KV Kortrijk net niet wist te redden nam Storck het roer over voor de barragematchen tegen Patro-Eisden, die hij tot een goed einde wist te brengen. Dat leek dan ook te betekenen dat hij op post zou blijven bij Cercle, dat met Miron Muslic, Ferdinand Feldhofer en Jimmy Dewulf in de voorafgaande maanden maar liefst drie trainers had versleten.

Niets blijkt evenwel minder waar. Vorige week luidde het reeds dat Storck mogelijk dan toch alweer zou vertrekken. "Waar rook is, is vuur. De geruchten dat Bernd Storck niet zou terugkeren naar Cercle bleken allesbehalve loos. Het water tussen de eigenzinnige Duitser en de Vereniging bleek te diep en het sprookje is weer uit", beweert Het Nieuwsblad

LEES OOK: 'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Storck naar Antwerp?

Ondanks het succes dat hij in zijn vorige passage boekte past Storck zijn profiel dan ook niet langer bij de waarden van Cercle, dat wil inzetten op press en powerplay. Bovendien werd technisch directeur Rembert Vromant aan de kant geschoven. Hoewel zijn contract automatisch met één jaar werd verlengd lijkt de 62-jarige Duitser dat voorbeeld te volgen.

"In samenspraak met eigenaar AS Monaco kwam al heel gauw weer naar boven dat de visie en aanpak van Storck hoegenaamd niet strookte met de strategie van Cercle. En dus is Cercle alweer aan coach nummer vijf in zes maanden toe", klinkt het nog. De weg lijkt voor Storck zo vrij om aan de slag te gaan bij Antwerp, waar hij op de shortlist zou staan.

Cercle overtuigt Cinel

Zelfs zonder TD blijft Cercle niet bij de pakken zitten in de zoektocht naar een opvolger, want dat zou Onur Cinel moeten worden. De 40-jarige Duitser zou al langer op de radar prijken en kwam plots vrij nadat zijn contract bij RB Salzburg afliep. Net zoals bij het nationale elftal van Oostenrijk deed Cinel daar de voorbije jaren dienst als assistent-trainer.

Nu krijgt hij dus een kans als T1 in Brugge, waar hij vrijdag zou arriveren en maandag al voor het eerst op het oefenveld staan. Dat wordt ook bevestigd door Het Laatste Nieuws, volgens wie de deal op enkele punten en komma's na rond is. Ook volgens transfergoeroe Fabrizio Romano valt de keuze op Cinel, die de opties nochtans voor het uitkiezen had.

Denkt u dat Storck naar Antwerp zal verhuizen?

Meest recent

'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

15
15
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

6
6
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

89
89
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

10
10
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

49
49
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

127
127
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

107
107
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

68
68
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

52
52
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

104
104
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

76
76
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

328
328
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

343
343
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

309
309
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

232
232
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

258
258
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

378
378
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

93
93
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

337
337

Meer sportnieuws