Guardiola kondigt vertrek City-topper aan: "Is het beste"

door
Guardiola kondigt vertrek City-topper aan:

Manchester City liet Kevin De Bruyne vertrekken, maar hij is niet de enige grote naam die de club liever kwijt dan rijk is. Manager Pep Guardiola liet vanuit de Verenigde Staten weten dat nog een 'topspeler' de Engelse topclub gaat verlaten. Hij kon nooit echt overtuigen.

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Grealish verlaat Man City

Jack Grealish is niet mee naar de VS voor het WK voor clubs. Een teken aan de wand. De 29-jarige aanvallende middenvelder kon nooit volledig overtuigen bij Manchester City, enkel in bepaalde fases. Afgelopen seizoen was hij ronduit teleurstellend.

"Hij had een gesprek met de club en ze besloten dat het het beste was om achter te blijven. Jack is een uitzonderlijke speler. De enige reden waarom hij vorig seizoen niet speelde, kwam natuurlijk door mijn beslissingen. We hebben echter besloten dat hij moet spelen. De club was eerlijk, hij was eerlijk", lijkt hij het vertrek van Grealish aan te kondigen.

Op weg naar Napoli?

"We besluiten dat het het beste is om achter te blijven en een plek te creëren waar hij het gevoel heeft dat hij terug kan komen om de speler te zijn die hij was in het jaar van de treble, of zijn hele carrière bij Aston Villa. Feit is dat hij de afgelopen twee seizoenen niet veel minuten heeft gemaakt. Hij moet terug spelen en de kriebels in zijn buik hebben, zodat hij elke drie dagen kan spelen en opnieuw zijn kwaliteit kan laten zien", vertelde hij.

Manchester City betaalde vier jaar geleden 117 miljoen euro aan Aston Villa. De middenvelder, die ook zijn plaats bij Engeland verloor, zal dus op zoek gaan naar een nieuwe club. Zo wordt onder meer Napoli genoemd, waar hij terug ploegmaat kan worden van De Bruyne.

Al zal City nog het nodige geld willen vangen. Grealish ligt er nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 28 miljoen euro.

Zal hij ook naar Napoli verkassen?

Meest recent

De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

81
81
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

26
26
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

23
23
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

101
101
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

26
26
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

200
200
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

210
210
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

28
28
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

266
266
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

181
181
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

251
251
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

183
183
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

220
220
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

879
879
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

170
170
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

733
733
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

517
517
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

502
502
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

257
257
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

339
339
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

694
694
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

810
810
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

568
568
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

287
287
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

577
577

Meer sportnieuws