Kogel door de kerk: Nainggolan maakt volgende club bekend

door
Kogel door de kerk: Nainggolan maakt volgende club bekend

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door vorig seizoen bij tweedeklasser Lokeren-Temse te tekenen. De 37-jarige middenvelder werd echter een schot in de roos in de Challenger Pro League. Ei zo na promoveerde Lokeren naar de Jupiler Pro League. Nu is de toekomst van de voormalige Rode Duivel bekend.

Lokeren-Temse sprak eerder al over een mondelinge overeenkomst met Nainggolan, maar de onderhandelingen bleven aanslepen. Ondertussen flirtte de middenvelder zelf met een stap hogerop naar de Jupiler Pro League. Nu meldt Het Laatste Nieuws dat zijn volgende club eindelijk officieel bekend is.

LEES OOK: Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

Kogel door de kerk

Nainggolan bevestigde op een persconferentie dat hij zal doorgaan bij Lokeren-Temse. De club greep nipt naast promotie en de middenvelder is gebrand op een beter seizoen met de fusieclub. “Anders zou ik niet gebleven zijn. Ik heb bewezen dat ik er altijd sta en zag geen enkele reden om niet door te gaan. Ik ben ervan overtuigd dat we er komend seizoen een mooi seizoen van kunnen maken, ik wil beter doen dan afgelopen seizoen en kijk alvast naar boven”,  citeerde HLN de voormalige Rode Duivel.

Nainggolan kende een grootse carrière bij onder meer AS Roma, Internazionale, Cagliari en Royal Antwerp FC. De afgelopen jaren leek de middenvelder af te bouwen naar een pensioen, maar op de Belgische velden kwam hij afgelopen seizoen volledig boven water. Hij tekende een nieuw contract. “Één jaar hé, ik ben een oude bok aan het worden. Maar ik kan nog altijd een meerwaarde zijn. Ik ben met die ingesteldheid vorig seizoen ook ingestapt. Iedereen lachte toen ik liet weten dat ik nog promotie beloofde. Uiteindelijk werden we vierde en verloren we de promotiefinale. Ik wil komend seizoen nog beter doen.”

Nog niet versleten

Nainggolan bewees nog niet versleten te zijn. De middenvelder was niet meer weg te denken uit de formatie van Stijn Vreven en Lokeren-Temse ging van degradatiekandidaat naar promotiekandidaat. Uiteindelijk strandde Nainggolan en co in de halve finale tegen het Patro Eisden van Stijn Stijnen.

Il Ninja liet meermaals weten nog mee te kunnen op het hoogste niveau en naar eigen zeggen had hij ook enkele lucratieve aanbiedingen op zak. De middenvelder wilde echter in België blijven en sloot een stap naar de JPL niet uit. Volgend seizoen zal hij alsnog in de CPL te bewonderen zijn.

Een goede keuze van Nainggolan?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

80
80
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

158
158
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

78
78
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

147
147
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

312
312
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

131
131
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

316
316
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

113
113
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

171
171
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

156
156
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

242
242
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

619
619
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

152
152
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

264
264
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

223
223
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

108
108
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

339
339
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

297
297
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

354
354
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

258
258
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

268
268

Meer sportnieuws