Anderlecht versloeg donderdag zonder veel moeite Sturm Graz. Het werd 3-0 en Tom De Sutter, die afgelopen weekeinde nog werd uitgefloten door de supporters van Anderlecht, maakte de derde treffer.
"Dat is het Anderlecht-publiek", vertelde De Sutter aan
Sporza. "Je weet dat ze hard kunnen zijn, maar vandaag heb ik mijn naam gehoord. Dat gefluit is al lang vergeten. Na zo'n actie is het aan de speler om te reageren."
Anderlecht is na vier duels al zeker van de volgende ronde in de Europa League. De ploeg pakte in vier duels twaalf punten. Tegen Graz kwam Anderlecht ook niet in de problemen. "We hebben op geen enkel moment de controle verloren", vervolgde De Sutter. "We hebben kansen gecreëerd en weinig weggegeven. Voldoende voor een verdiende overwinning."
De Sutter, die het met invalbeurten moet doen, beschreef ook nog zijn doelpunt. "Ik trapte niet vol, maar pakte de keeper tegenvoets. Dan is het moeilijk om nog een reactie uit je mouw te schudden. Het deed alvast heel veel deugd. Of ik na Nieuwjaar nog bij Anderlecht speel. Dat zullen we dan wel zien."