'Luka Modric staat op 39ste voor sensationele transfer'

door
'Luka Modric staat op 39ste voor sensationele transfer'

Real Madrid besloot na een pover seizoen niet alleen om van trainer te wisselen. Zo nam de Spaanse grootmacht na jaren trouwe dienst ook afscheid van Luka Modric. Maar de voormalige Ballon d'Or-winnaar zou op zijn 39ste een spectaculaire nieuwe uitdaging kunnen aangaan.

De middenvelder kwam destijds aan de oppervlakte bij Dinamo Zagbreb. Daar maakte Modric dusdanig indruk dat hij de bijnaam 'Johan Cruijff van de Balkan' kreeg. Zijn goede prestaties in eigen land leverden hem in 2008 een toptransfer naar Tottenham Hotspur op.

In de Premier League bleef Modric eveneens indruk maken, na vier seizoenen zette hij dan ook opnieuw een grote stap in zijn carrière. Zo maakte hij een gedroomde overstap naar Real Madrid. En dat bleek de start van een uiterst succesvolle samenwerking.

Einde van gouden tijdperk

In de Spaanse hoofdstad groeide hij namelijk uit tot één van de beste middenvelders ter wereld. Ook zijn prijzenkast werd er aanzienlijk aangedikt. Op zijn palmares staat onder meer zes keer de Champions League, vier landstitels en nog tal van andere nationale en internationale bekers.

In 2018 leidde hij zijn land Kroatië dan weer naar de zilveren medaille op het WK. Later dat jaar zou hij ook de Gouden Bal winnen. Maar zijn gouden periode in Madrid zit erop. Na de laatste competitiematch werd emotioneel afscheid genomen van de Kroaat. Maar dat betekent niet het einde van zijn spelerscarrière.

Nieuwe Europese topclub?

Modric kan nu namelijk als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe uitdaging. En die zou wel eens bij een andere grote naam uit het Europese voetbal kunnen liggen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano is hij namelijk in beeld bij AC Milan. Nieuwe sportief directeur Igle Tare zou dromen van zijn komst en liet zijn naam al meermaals vallen tijdens de interne gesprekken. Er mag weldra dan ook een voorstel vanuit Serie A verwacht worden. Al heeft Modric inmiddels al heel wat aanbiedingen op zaak en is hij niet bepaald gehaast om de knoop door te hakken.

JOUW MENING TELT:
Modric hoort bij de 10 beste middenvelders van de 21ste eeuw ...

Meest recent

Leegloop in Anderlecht: volgende vertrekkers al bekend

RSC Anderlecht koos voor stabiliteit in de dug-out door trainer Besnik Hasi in het zadel te houden, ...

43
43
'Antwerp leurt met steunpilaar: Overmars strikt opvolger'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil straks weer een duiventil te worden, want zowel langs ...

53
53
Nations League: Cristiano Ronaldo redt vel van Martinez

In de halve finale van de Nations League kreeg Duitsland woensdag Portugal over de vloer. Na een ...

51
51
'Anderlecht glundert: comeback Lukaku komt dichterbij'

Olivier Renard moet straks allicht op zoek naar een nieuwe spits, want Kasper Dolberg hint op ...

134
134
'Club Brugge drukt door: eerste zomeraanwinst op komst'

Raphael Onyedika lijkt rijp voor een stap hogerop, terwijl Casper Nielsen wellicht bij het grof ...

440
440
Alarmfase rood in Anderlecht: Dolberg hint op afscheid

Besnik Hasi blijft op post, maar in de kleedkamer staat er toch heel wat verandering op til bij RSC ...

417
417
Ex-prof op heterdaad betrapt: “Met broek op de enkels”

Er doet een opvallend verhaal de ronde in Nederland. Na de wedstrijd tussen FC De Rebellen, een ...

69
69
Ontgroening Jackers en Moreira bij Rode Duivels gaat viraal

De Rode Duivels nemen het in de komende WK-kwalificatiewedstrijden op tegen respectievelijk ...

67
67
Droom Mark van Bommel aan diggelen geslagen?

Er wacht mogelijk nog een heuse trainerscarrousel in België. Verschillende clubs staan op het ...

59
59
Kat Kerkhofs stort zich op gek plan: “Heb het moeten googelen”

Terwijl Dries Mertens zijn afscheid bij Galatasaray aankondigde spelen er ook grote zaken rond ...

30
30
Er schuilt een topacteur in Gert Verheyen: straffe beelden

De Champions League-finale werd overtuigend gewonnen door PSG tegen Inter. De Parijzenaars wonnen ...

21
21
Leko steekt mes in de rug: Antwerp voelt zich verraden

Ivan Leko stond op het verlanglijstje van zowel AA Gent als Antwerp FC. De Kroaat leek te kunnen ...

773
773
"Hij zou er perfect passen" - Raskin krijgt transferadvies

Vrijdag beginnen de Rode Duivels in Skopje aan hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026, met een ...

166
166
AA Gent kiest Leko: Vanhaezebrouck ziet groot gevaar

AA Gent heeft uiteindelijk snel gehandeld na het ontslag van Danijel Milicevic. Zijn opvolger streek ...

425
425
Napoli-voorzitter doet opmerkelijke onthulling over De Bruyne

Eerst wil hij zich nog focussen op de Rode Duivels, maar daarna krijgen we wellicht snel ...

777
777
Coucke komt met opvallende reactie na vertrek Bornauw

Het wordt maar niet rustig bij Anderlecht, dat dit seizoen alweer een duiventil bleek te zijn. Op ...

471
471
'Wilmots blijft gaan: wéér oude bekende naar Standard'

Er lijkt geen rem te staan op het enthousiasme van Marc Wilmots in zijn eerste weken als sportief ...

238
238
Andries Ulderink duikt meteen op bij nieuwe club

Antwerp beleefde een teleurstellend einde van het seizoen. Het slaagde er in de play-offs niet in om ...

167
167
'Real Madrid troeft PSG af voor nieuwe sensatie'

Real Madrid is na een seizoen zonder hoofdprijzen van plan om stevig uit te halen op de ...

123
123
'Genk krijgt forse concurrentie in strijd om Penders'

KRC Genk bleef dit seizoen uiteindelijk ontgoocheld achter, nadat het in de play-offs een inzinking ...

178
178
'Anderlecht incasseert welkome extra miljoenen'

Anderlecht was de voorbije weken al behoorlijk actief op de transfermarkt, want met Cedric ...

1339
1339
Standard geeft dé reden voor vertrek Leko: "Deden voorstel"

Ivan Leko werd vandaag voorgesteld als de nieuwe trainer van AA Gent. Hij tekende er voor drie ...

392
392
Martens verklapt het grote verschil tussen Courtois en Sels

Guy Martens is sinds kort officieel de keeperstrainer van de Rode Duivels. De voormalige ...

267
267
Duiventil Anderlecht: een ongezien personeelsverloop

RSC Anderlecht blijft een duiventil pur sang. De Brusselaars zien Kenneth Bornauw vertrekken. De CEO ...

654
654
Ivan Leko heeft nieuwe Belgische club officieel beet

De kogel is door de kerk. Ivan Leko is niet langer de trainer van Standard. De Kroatische trainer is ...

326
326

Meer sportnieuws