De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.
LEES OOK: 'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'
Jupiler Pro LeagueClub Brugge zou in de komende maanden weleens wéér zaken kunnen doen met AC Milan. De Rossoneri zouden helemaal weg zijn van Nicolo Tresoldi, maar er liggen uiteraard nog heel wat Europese grootmachten op de loer voor de prijsschutter. Ook het prijskaartje van minstens 50 miljoen euro dreigt een struikelblok te gaan worden voor de Italianen.

Bij STVV zijn ze op zoek naar een nieuwe trainer en dat zou weleens voor een opmerkelijke terugkeer kunnen zorgen. Jonas De Roeck zou immers in polepositie liggen om terug te keren op Stayen, waar hij in 2017/18 al eens hoofdcoach was. Hij moest toen opvallend genoeg vertrekken toen de huidige Japanse eigenaars hun intrede maakten. Sinds zijn vertrek bij Club NXT is De Roeck vrij.
Buitenland
Johan Bakayoko komt ook dit seizoen weer amper aan de bak en dus lijkt een transfer zich alsmaar meer op te dringen. RB Leipzig zou ook absoluut willen van de Rode Duivel en zelfs bereid zijn daarvoor een miljoenenverlies te slikken. Ze zouden bereid zijn om hem in januari al voor 11 à 12 miljoen euro te laten vertrekken, al wordt de kans groter geacht dat een uitleenbeurt soelaas zal moeten brengen.
Jannick Lanckriet