KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn inmiddels op het vliegtuig gestapt, maar wel met enorme kopzorgen. Coach Rik De Mil zit met de handen in het haar vlak voor de Europese clash.
Zo staat Christian Burgess maanden buiten strijd door een zware blessure en De Mil zag ook twee pionnen afhaken voor de verplaatsing naar KuPS. Het Laatste Nieuws gaf een update over de ziekenboeg van de Buffalo’s.
LEES OOK: KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert
Moeilijke situatieHet gemis van Burgess is een ferme aderlating voor De Mil en consorten. De centrale verdediger kwam afgelopen zomer transfervrij over van Union SG en werd meteen een rots in de branding. Burgess kampt met een scheenbeenbreuk en is maanden out.
Ook Bashir Ngom, Michel-Ange Balikwisha en Ibrahima Cissé reizen niet meer richting Finland. Die laatstgenoemde kreeg tegen Anderlecht een tik tegen zijn heup en is nog niet voldoende hersteld om te spelen. De Mil heeft kopzorgen.
Geen Max Dean
De Mil kan ook niet rekenen op Max Dean, want de aanvaller staat niet op de Europese lijst. Zo wordt het nog puzzelen voor De Mil. Vooral aanvallend zijn er nog veel vraagtekens bij KAA Gent, wie zet De Mil in de aanval? Josué Vergara speelde afgelopen speeldag maximum 20 minuten, is hij klaar voor 90 minuten tegen KuPS?
Stephan Calander