Weg voor De Bruyne open: Napoli dropt groot Conte-nieuws

door
Weg voor De Bruyne open: Napoli dropt groot Conte-nieuws

Het heeft er stilaan alle schijn van dat Kevin De Bruyne bij SSC Napoli aan de slag zou gaan. Alvorens het dossier beklonken kon worden, wou de kersverse kampioen van Italië wel eerst duidelijkheid scheppen over de positie van hoofdcoach. Donderdag werd echter bekend gemaakt dat Antonio Conte aan boord blijft.

Een jaartje besloot Napoli om Conte aan te werven als nieuwe coach na een bedroevend seizoen. Op zich een logische keuze. De Italiaan had zich doorheen de jaren opgeworpen als een ware prijzenpakker. Onder meer met Juventus, Chelsea en Internazionale pakte hij de landstitel. Al is het niet toevallig dat hij bij al die clubs relatief snel en doorgaans in onvrede met het bestuur, vertrok.

Maar de aanstelling van Conte bleek een uitstekende zet. De trainer hamerde op enkele aanwinsten, zoals Romelu Lukaku, en wist daarmee een sterk elftal te kneden. Napoli meldde zich dan ook al snel aan de top van het Serie A-klassement. En uiteindelijk wist het zelfs de vierde landstitel uit de geschiedenis te behalen.

Conte op andere gedachten gebracht

Komend seizoen mag Napoli dus als kampioen de Champions League in. Even leek het er echter op dat dit zonder Conte zou moeten gebeuren. Enkele dagen na het behalen van de titel bevestigden verschillende Italiaanse bronnen namelijk dat de succestrainer op weg was naar de uitgang in Napels. Iets waar preses Aurelio De Laurentiis openlijk op zinspeelde tijdens zijn speech op de titelviering.

Het bestuur wou echter het gesprek aan gaan om hem op andere gedachten te brengen. En blijkbaar zijn ze daar in de voorbije dagen ook in geslaagd. Donderdagavond was het uitgerekend De Laurentiis die via zijn sociale media-accounts aangaf dat Conte dan toch aan boord zal blijven. Iets wat de club inmiddels ook officieel bevestigde met een videomontage op de eigen kanalen.

Komst KDB in stroomversnelling?

Nu het dossier van Conte van tafel is, kan de sportieve leiding zich volledig gaan focussen op het ontrollen van de transferplannen. Daarbij geldt de komst van De Bruyne als absolute prioriteit. De onderhandelingen met de Rode Duivel, die naar verluidt al een villa in Napels op het oog heeft, lopen alvast volop. In het beste geval volgt nog witte rook alvorens De Bruyne zich moet melden bij de nationale ploeg. Bij de Italiaanse kampioen is men alvast overtuigd van een goede afloop van deze transfersoap.

JOUW MENING TELT:
Conte hoort bij de 5 beste trainers ter wereld van dit moment ...

Meest recent

Weg of niet bij Union SG? Pocognoli komt met nieuwe update

Blijft hij of niet? Dat is de grote vraag omtrent Sebastien Pocognoli. De trainer van Union SG ...

13
13
'Beweging rondom Stassin: stevige miljoenendeal lonkt'

Lucas Stassin kende een sterk seizoen bij Saint-Etienne, maar ze degradeerden wel naar de Franse ...

30
30
Red Flames enkele maatjes te klein voor sterk Spanje

In de Nations League namen de Red Flames het in een vol stadion van OH Leuven op tegen grootmacht ...

19
19
'Hasi verlengt: publiekslieveling Anderlecht vertrekt'

Besnik Hasi blijft trainer van RSC Anderlecht en dat zorgde al voor ophef bij de fans. De ...

494
494
Galatasaray komt met waanzinnig knap afscheid voor Mertens

Dries Mertens heeft vanavond zijn laatste match gespeeld voor Galatasaray. De Turkse landskampioen ...

133
133
'Keuze te over: volgende gegadigde voor Saelemaekers"

Waar speelt Alexis Saelemaekers komend seizoen? Dat is de vraag van vele miljoenen euro’s. De ...

47
47
Anderlecht maakt héél opvallende keuze voor cruciale zomer

Besnik Hasi blijft trainer van RSC Anderlecht. Dat werd volgens La Dernière Heure vandaag ...

312
312
Antwerp nu al zwaar onder druk: geen foutenmarge meer

Royal Antwerp FC kende een zwak seizoen. Het presteerde matig in de competitie en tegen Sporting ...

183
183
'Adryelson verlaat Anderlecht: nieuwe club gekend'

De wintermercato van Olivier Renard was geen doorslaand succes. De Brusselaars kwamen er niet echt ...

226
226
'Antwerp en AA Gent gaan pittig trainersgevecht aan'

Danijel Milicevic werd ontslagen bij AA Gent, Andries Ulderink gaat Royal Antwerp FC verlaten. Beide ...

601
601
7 JPL-toppers: Anderlecht wil zomermercato domineren

Anderlecht laat er geen gras over groeien: de zomermercato wordt een offensief van formaat. De club ...

548
548
Beveren haalt ex-speler Club Brugge en verliest sterkhouder

Nieuws vanuit Beveren. De club uit de Challenger Pro League had vandaag goed en slecht nieuws mee te ...

109
109
Lokeren trekt naar Spanje en vindt er nieuwe speler

Lokeren-Temse hoopt volgend jaar opnieuw een gooi te doen naar promotie naar de Jupiler Pro League. ...

27
27
Slot haalt Nederlands international naar Liverpool

Liverpool werd kampioen van Engeland, maar Arne Slot zou volgend jaar misschien een nog sterker ...

67
67
'Hasi blijft bij Anderlecht: opvallende redenen bekend'

Behoudens een lastminute wending is RSC Anderlecht van plan om de samenwerking met Besnik Hasi dan ...

286
286
'KRC Genk & Union neus-aan-neus voor nieuwe spits'

Het transferbeleid van Union werpt al jaren haar vruchten af, maar met de landstitel schoten de ...

571
571
'Club Brugge & Anderlecht schrappen targets van shortlist'

Nu het seizoen er helemaal opzit draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Zo worden Club ...

183
183
Anderlecht-fans in alle staten: "Waarom niet De Mil?"

Officieel is het nog wachten op witte rook, maar tenzij Olivier Renard plots nog van mening ...

244
244
'Ulderink verlaat Antwerp: ideale opvolger al bekend'

Antwerp hoopte op een shockeffect door Jonas De Roeck kort voor de play-offs in te ruilen voor ...

799
799
'Club Brugge verhoogt bod: eerste aanwinst op komst?'

Club Brugge ziet straks wellicht heel wat smaakmakers vertrekken. Om hen te vervangen laten ...

564
564

Meer sportnieuws