'AS Monaco stort zich op steunpilaar Club Brugge'

door
'AS Monaco stort zich op steunpilaar Club Brugge'

Het seizoen van Club Brugge zit er sinds afgelopen weekend op. Maar voor de sportieve leiding van Blauw-Zwart kan het echte werk nu pas beginnen. Zo maakt de vicekampioen zich op voor een drukke transferzomer waarin verschillende sterkhouders het hazenpad zullen kiezen.

De spelers van Club kunnen momenteel even gas terug nemen, al zal een aantal jongens zich volgende week bij hun nationale ploegen moeten melden. Ondertussen moet de sportieve leiding aan de slag. De runner-up in de Jupiler Pro League moet immers al behoorlijk vroeg aan de bak in de voorrondes van de Champions League. Het is dan ook de bedoeling dat tegen dan het geraamte van de ploeg is gevormd.

Gegeerd op Europese markt

De inkomende transfers zullen echter voor een groot deel afhangen van de vertrekkende spelers. Men wil jongens als Christos Tzolis en Ardon Jashari weliswaar nog een jaartje in Brugge houden. Maar voor Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Raphael Onyedika en Joel Ordoñez lijkt een vertrek zo goed als zeker. Zeker die laatste is inmiddels grof wild geworden op de Europese markt.

Ordoñez heeft dan ook een beresterk seizoen achter de rug in de Brugse defensie en maakte niet in het minst indruk in de Champions League. Bovendien is hij inmiddels een vaste international van Ecuador. En op zijn 21ste heeft hij nog een pak jaren voor de boeg. Logisch dus dat hij in beeld is bij verschillende clubs. Aan het lijstje met gegadigde mag nu weer een nieuwe naam toegevoegd worden.

Franse Champions League-ganger

Zo beweert TeamFootball dat AS Monaco aan zijn mouw trekt. De club uit het Prinsdom treedt volgend seizoen aan in de Champions League en is behoorlijk ambitieus op de mercato. Zo werd Eric Dier al transfervrij overgenomen van Bayern München, voorts lopen onderhandelingen omtrent Ansu Fati (FC Barcelona). Maar ook Ordoñez zou een prioriteit zijn. 

Het genoemde medium beweert dat er al verkennende gesprekken plaatsvonden met zijn entourage. De Ecuadoraan zou echter aangegeven hebben dat hij de zaken wat wil temporiseren. Allicht wacht hij tot na de komende interlands om de knoop door te hakken. Club zou volgens het genoemde medium zo'n 25 à 30 miljoen euro verlangen, al lijkt een som van 30 miljoen euro of meer realistischer.

JOUW MENING TELT:
Ordoñez gaat minstens 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Antwerp nu al zwaar onder druk: geen foutenmarge meer

Royal Antwerp FC kende een zwak seizoen. Het presteerde matig in de competitie en tegen Sporting ...

6
6
'Adryelson verlaat Anderlecht: nieuwe club gekend'

De wintermercato van Olivier Renard was geen doorslaand succes. De Brusselaars kwamen er niet echt ...

51
51
'Antwerp en AA Gent gaan pittig trainersgevecht aan'

Danijel Milicevic werd ontslagen bij AA Gent, Andries Ulderink gaat Royal Antwerp FC verlaten. Beide ...

273
273
7 JPL-toppers: Anderlecht wil zomermercato domineren

Anderlecht laat er geen gras over groeien: de zomermercato wordt een offensief van formaat. De club ...

242
242
Beveren haalt ex-speler Club Brugge en verliest sterkhouder

Nieuws vanuit Beveren. De club uit de Challenger Pro League had vandaag goed en slecht nieuws mee te ...

58
58
Lokeren trekt naar Spanje en vindt er nieuwe speler

Lokeren-Temse hoopt volgend jaar opnieuw een gooi te doen naar promotie naar de Jupiler Pro League. ...

17
17
Slot haalt Nederlands international naar Liverpool

Liverpool werd kampioen van Engeland, maar Arne Slot zou volgend jaar misschien een nog sterker ...

46
46
'Hasi blijft bij Anderlecht: opvallende redenen bekend'

Behoudens een lastminute wending is RSC Anderlecht van plan om de samenwerking met Besnik Hasi dan ...

216
216
'KRC Genk & Union neus-aan-neus voor nieuwe spits'

Het transferbeleid van Union werpt al jaren haar vruchten af, maar met de landstitel schoten de ...

316
316
'Club Brugge & Anderlecht schrappen targets van shortlist'

Nu het seizoen er helemaal opzit draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Zo worden Club ...

145
145
Anderlecht-fans in alle staten: "Waarom niet De Mil?"

Officieel is het nog wachten op witte rook, maar tenzij Olivier Renard plots nog van mening ...

207
207
'Ulderink verlaat Antwerp: ideale opvolger al bekend'

Antwerp hoopte op een shockeffect door Jonas De Roeck kort voor de play-offs in te ruilen voor ...

671
671
'Club Brugge verhoogt bod: eerste aanwinst op komst?'

Club Brugge ziet straks wellicht heel wat smaakmakers vertrekken. Om hen te vervangen laten ...

489
489
'Renard loopt blauwtje: Hasi slechts plan B in Anderlecht'

De kogel is door de kerk. Op officiële bevestiging blijft het voorlopig weliswaar nog even ...

546
546
‘Man Utd verliest topper: totaalpakket van 195 (!) miljoen’

Er wacht een hete zomermercato. De geruchtenmolen draait al op volle toeren. Eerder werd melding ...

133
133
‘Anderlecht hakt definitief knoop door over Besnik Hasi’

RSC Anderlecht wacht al 8 jaar op een prijs en ook dit seizoen lukte het niet. Besnik Hasi werd ...

407
407
Marktwaarden: PL-Belgen stellen teleur, één Duivel stijgt

Naar goede gewoonte kregen de marktwaarden in de Premier League op Transfermarkt.be een update aan ...

79
79
‘Liverpool breekt transferrecord voor monsteraanwinst’

De zomermercato moet nog van start gaan, maar een eerste monstertransfer is al op komst. De strijd ...

100
100
Jürgen Klopp pusht: ‘Blessin plots in pole voor topjob’

Alexander Blessin verliet Union SG na een topseizoen voor een uitdaging in eigen land bij Sankt ...

70
70
Fans foeteren op eerbetoon De Bruyne: “Wat een schande!”

Kevin De Bruyne zal Manchester City na 10 jaar trouwe dienst verlaten. De Engelse topclub besloot ...

182
182

Meer sportnieuws