Club Brugge voegt nieuw goudhaantje toe aan A-kern

door
Club Brugge voegt nieuw goudhaantje toe aan A-kern

Niet alleen het transferbeleid, ook de doorstroming van onderaf werpt nu al jaren haar vruchten af bij Club Brugge. Af en toe worden beide zaken gecombineerd door jong talent in het buitenland te rekruteren. Blauw-Zwart hoopt nu op een nieuw succesverhaal.

Een jaar geleden deed Antonio Nusa de kassa stevig rinkelen, een voorbeeld dat Joel Ordonez binnenkort wellicht zal volgen. Beide goudhaantjes werd na hun komst op een erg prille leeftijd eerst nog een ruime aanpassingsperiode gegund bij Club NXT vooraleer door te breken.

LEES OOK: Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Voorbeeld van Ordonez

Ook nu huisvest The Nest in Roeselare nog steeds heel wat buitenlandse jonkies. Een van hen zet nu definitief de stap naar de A-kern, want via de officiële kanalen maakte Club zopas bekend dat Alejandro Granados volgend seizoen deel zal uitmaken van de Brugse hoofdmacht.

"De middenvelder speelde de afgelopen twee seizoen bij Club NXT en ziet zijn prestaties beloond met een contractverlenging tot 2027 en de overstap naar de A-kern", klinkt het op de clubwebsite. Granados was er tot dusver goed voor vier treffers en vijf assists in 52 optredens.

Club gelooft in Granados

Club legde destijds zelf al bijna anderhalf miljoen op tafel om de 18-jarige linkspoot weg te plukken bij Orlando City, waar hij als tiener reeds zijn debuut mocht maken in de MLS. In de afgelopen campagne in de UEFA Youth League droeg hij al de aanvoerdersband rond zijn arm.

"Club NXT kan alweer een jong gerekruteerd talent laten doorschuiven naar de A-kern, waar Granados na het EK U19 met Spanje zo snel mogelijk aansluit voor de voorbereiding op het seizoen 2025-2026", gelooft men in Westkapelle dan ook rotsvast in de jeugdinternational.

Gelooft u in Granados?

Meest recent

‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

66
66
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

32
32
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

27
27
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

73
73
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

256
256
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

92
92
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

120
120
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

464
464
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

240
240
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

68
68
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

143
143
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

88
88
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

67
67
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

96
96
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

197
197
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

105
105
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

148
148
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

58
58
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

346
346
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

357
357
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

171
171
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

96
96
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

53
53
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

327
327

Meer sportnieuws