Anderlecht-fans spuwen duo uit: "Niveau derde provinciale"

door
Anderlecht-fans spuwen duo uit:

RSC Anderlecht wou zondagavond voor een mooi einde van het seizoen zorgen. Op het veld van KRC Genk wisten de Brusselaars ook op voorsprong te komen. Maar vervolgens liep het toch weer helemaal mis voor de ploeg van coach Besnik Hasi.

Ondanks drie verschillende trainers en de zoveelste verschuivingen binnen de sportieve leiding, heeft RSCA andermaal een grijs seizoen achter de rug. In de bekerfinale greep het naast de eerste prijs sinds 2017. En in de competitie werd het slechts vierde, een plekje lager dan vorig seizoen.

LEES OOK: Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Voorsprong uit handen gegeven

Zondag stond er dus niets meer op het spel. Maar men wou de supporters nog een waardige laatste match van het seizoen gunnen. Daar leek Anderlecht ook in te gaan slagen. Zo wist Yari Verschaeren na een twintigtal minuten de score te openen met een fraai doelpunt. Daarna ging het echter toch weer fout.

Zo kwam Genk vrijwel meteen langszij via Zakaria El Ouahdi, die op de juiste plaats stond om de rebound binnen te werken. En bij de start van de tweede helft maakte de Marokkaanse vleugelback er zelfs 2-1. Zo dreigt RSCA dus met 0 op 18 achter te blijven in de PO's tegen de clubs uit de top 3.

Aanvallend tweetal krijgt volle laag

Op het sociale medium 'X' verscheen dan ook de nodige kritiek. Onder meer op het matige verdedigende werk. Maar vooral Nilson Angulo en Luis Vazquez kregen de volle laag. Die eerste heeft weliswaar een flitsende actie in huis, maar koppelt amper rendement aan zijn dribbels.

Bovendien maakt hij vaak foute keuzes en lag hij zo aan de basis van één van de tegengoals. Vazquez komt dan weer al een tijdje tekort voor het beoogde niveau. Vooral op voetbaltechnisch vlak is hij ondermaats. Heel wat fans hopen dan ook dat het tweetal in de zomermercato verkocht wordt.

Anderlecht moet Vazquez zo snel mogelijk dumpen ...

Meest recent

‘'Transferdrift Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

38
38
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

56
56
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

103
103
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

479
479
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

522
522
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

30
30
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

40
40
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

124
124
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

111
111
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

195
195
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

321
321
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

72
72
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

697
697
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

145
145
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

153
153
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

178
178
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

53
53
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1201
1201
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

136
136
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

112
112
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

575
575
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

487
487
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

36
36
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51

Meer sportnieuws