'Antwerp vreest rampscenario: smaakmaker pakt koffers'

door
'Antwerp vreest rampscenario: smaakmaker pakt koffers'

Antwerp moet straks nog vol aan de bak tegen Charleroi om een Europees ticket te bemachtigen. Nadien begint er een nieuw hoofdstuk op de Bosuil, waar tal van sterkhouders op weg lijken naar de exit. Zo wordt Tjaronn Chery serieus aan zijn mouw getrokken. Houdt hij het na amper één seizoen al voor bekeken in Deurne-Noord?

De 36-jarige Nederlander werd gratis overgenomen van Maccabi Haifa en bleek met 18 goals en negen assists in 43 optredens een schot in de roos. Chery ontpopte zich zo zelfs in mum van tijd tot een van de smaakmakers in onze competitie. Al zou dat liedje er wel eens eentje van korte duur kunnen blijken, want op zijn oude dag blijkt hij nog gegeerd.

Chery bezoekt gegadigden

Tenslotte geraakte eerder al bekend dat de spelverdeler belangstelling van NEC en FC Twente geniet. In een stand van zaken over het dossier acht Gazet van Antwerpen het op dit moment daarom hoogst onzeker dat Chery, die naar eigen zeggen nochtans openstaat voor een verlengd verblijf en onlangs zelfs een huis kocht in Brasschaat, op post blijft. 

Vooral bij NEC, dat hem vorig seizoen al een halfjaar huurde, koesteren ze volgens de krant na goede gesprekken hoop op een comeback van de Surinaams international. Al was Chery ook al op bezoek bij Twente, waar hij dan weer zijn eerste stapjes als profvoetballer zette. De interesse uit zijn thuisland neemt in beide gevallen dus concrete vormen aan.

Ultimatum voor Overmars

Net als de Great Old hebben Twente en NEC nog geen zekerheid over een Europees ticket, al blijkt dat slechts bijzaak voor de linkspoot. Belangrijker is dat hij ergens zijn kribbel kan zetten tot medio 2027, een optie die bij beide gegadigden op tafel ligt. Hoewel hij zou moeten inboeten op zijn jaarloon van circa 650.000 euro wekt dat Chery zijn interesse.

Tenslotte gaat hij in Antwerpen zijn laatste contractjaar in. Afwachten dus of Marc Overmars, die de tering naar de nering moet zetten maar de topschutter wel graag aan boord wil houden, die verbintenis openbreekt. Zo niet moet er nog een wellicht beperkte transfersom worden betaald. De marktwaarde van Chery wordt alvast op een half miljoen geschat.

Alarmfase rood bij RAFC

Voor datzelfde geld een volwaardige vervanger in huis halen lijkt evenwel onbegonnen werk. Zeker omdat het transferbudget van het stamnummer één sowieso al opnieuw naar de lage kant zal uitvallen. Bovendien heeft Overmars, die dan ook zijn vingers kruist dat hij zijn landgenoot kan overtuigen, nu reeds genoeg werk aan de winkel. Wordt vervolgd.

JOUW MENING TELT:
Denkt u dat Chery zal vertrekken bij RAFC?

Meest recent

'AA Gent wil slag slaan met Standard-revelatie'

AA Gent sluit zondag zijn seizoen af met een trip naar Union, waar ze wellicht het titelfeest van ...

28
28
'De Bruyne vindt nieuwe thuis: witte rook nabij'

Dinsdagavond nam Kevin De Bruyne een emotioneel afscheid van het Etihad, waar hij zijn laatste ...

143
143
KBVB maakt aanduidingen scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag weten we eindelijk wie zich tot landskampioen kroont. Hoewel er op de overige velden minder ...

59
59
Antwerp leent miljoenen: mysterieuze investeerder onthuld

Een opvallend zicht bij de afscheidsmatch van Toby Alderweireld: de bouwwerf waar ooit Tribune 2 ...

221
221
Jan Mulder emotioneel: "Heb er niets mee te maken!"

Jan Mulder werd recent 80 jaar oud (of jong) maar is nog steeds rad van tong. De Nederlander doet ...

98
98
'Genk gaat all-in: De Condé zet zinnen op topdeal'

De play-offs leverden KRC Genk een kater van jewelste op, al focust Thorsten Fink liever op de ...

162
162
De Bruyne ziet viering brutaal verstoord: beschamend wat gebeurde

Voor Kevin De Bruyne kwam er een einde aan een lange reeks van successen met zijn team Manchester ...

138
138
'Club Brugge zoekt flankaanvaller: buitenkans in beeld'

Club Brugge mag dan wel met ruime voorsprong de meest productieve aanval in onze competitie hebben, ...

222
222
Toptrainer in beeld bij Anderlecht: held of risiconemer?

Na een moeilijk seizoen lonkt er een grote naam om het roer over te nemen bij RSC Anderlecht. ...

462
462
'Exit bij Anderlecht: Hasi naar andere JPL-topclub?'

Na de nederlaag tegen Club Brugge sleept RSC Anderlecht zich naar het einde van het seizoen. Al ...

388
388
'Antwerp vreest rampscenario: smaakmaker pakt koffers'

Antwerp moet straks nog vol aan de bak tegen Charleroi om een Europees ticket te bemachtigen. Nadien ...

101
101
'Witte rook bij Club Brugge: overeenkomst in de maak'

Bij de fans van aartsrivaal Anderlecht maakte hij zichzelf de voorbije weken niet bepaald populair, ...

701
701
'Emotioneel afscheid: sterkhouder verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomer tegemoet, waarin Olivier Renard weer heel wat overtollige ...

467
467
"Als ik gelukkig wil zijn ..." - Alderweireld over Antwerp-toekomst

Toby Alderweireld stopt na het seizoen definitief als profvoetballer. Een concreet toekomstplan ...

94
94
'Fink moet schuiven: seizoen Genk-sterkhouder zit erop'

Voor KRC Genk staat er tijdens de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs niets meer op het spel. ...

258
258
Belgisch toptalent zakt in mekaar, reanimatie op het veld

Het Belgisch voetbal lijkt aan een nieuw drama ontsnapt. Jeugd-international Samuel Nibombé ...

0
0
Tottenham flikt het! Frommelgoal nekt United in finale UEL

Na liefst zeventien jaar wachten is het Tottenham Hotspur eindelijk gelukt om nog eens een grote ...

90
90
'Witte rook nabij: De Bruyne hakt essentiële knoop door'

Kevin De Bruyne nam dinsdag op emotionele wijze afscheid van het Etihad Stadium, komend weekend ...

494
494
'Hayen grijpt in: cruciale wissel in potentiële titelmatch'

Club Brugge heeft zin lot niet meer in eigen handen, maar behoudt wel degelijk kans op de ...

476
476
'AA Gent ontvouwt listig plannetje van half miljoen euro'

KAA Gent mag komende zondag op het veld van Union SG mee gaan bepalen wie kampioen zal worden. In ...

367
367

Meer sportnieuws