Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

door
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, maar zette de scheve situatie recht. Christos Tzolis was de grote man met twee doelpunten en één assist.

De Griek kwam vorige zomermercato voor 6,5 miljoen euro over van het Duitse Fortuna Düsseldorf en zijn marktwaarde is inmiddels al tot 18 miljoen euro gestegen. In het Jan Breydelstadion heeft Tzolis nog een contract tot 2028.

LEES OOK: Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Toptransfer

In zijn eerste seizoen op de Belgische velden maakt Tzolis meteen enorm veel indruk. In de Play-Offs zit de Griek al aan zes goals en vijf assists. In totaal telt de aanvaller 21 doelpunten met 16 assists. Straffe statistieken voor een debuutseizoen. Een zomerse knaltransfer behoort tot de opties.

Verschillende Europese clubs hebben Tzolis in het vizier, maar het ziet er naar uit dat de Griekse international nog zal blijven. ‘Heel Club Brugge hoopt zo dat hij nog minstens één seizoen in het Jan Breydelstadion te zien zal zijn - de kans is groot’, klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Prijzen pakken

Tzolis wil in zijn eerste seizoen meteen prijzen pakken. De dubbel kan nog steeds voor Club Brugge. ‘Maar eerst die dubbel. De Griek is er op gebrand om Club Brugge de komende dagen en weken naar twee prijzen te leiden.’ Dankzij Tzolis kende Blauw-Zwart alvast een goede generale repetitie voor de bekerfinale tegen RSC Anderlecht komende zondag.

Tzolis scoorde en deed een hartje als viering. “Het hartje na mijn goals was voor mijn moeder. Mijn ouders waren hier voor het eerst in de play-offs. Het was al geleden van de wedstrijd tegen Atalanta. Dan is het extra leuk om te scoren en dit geeft veel vertrouwen richting de bekerfinale.”

Vind jij dat Tzolis nog minstens één seizoen bij Club Brugge moet blijven?

Meest recent

De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

14
14
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

39
39
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

43
43
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

110
110
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

393
393
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

308
308
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

72
72
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

264
264
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

934
934
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

152
152
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

226
226
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

681
681
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

352
352
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

100
100
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

74
74
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

103
103
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

234
234
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

375
375

Meer sportnieuws