Alexander Maes staat volgens
Het Laatste Nieuws in de belangstelling van Sporting Hasselt. De gewezen jeugdspeler van Standard speelt momenteel voor vierdeklasser Hades.
Hasselt, de ploeg van voorzitter Stijn Stijnen, zou interesse tonen in de middenvelder. De Genkenaar speelt sinds dit seizoen bij Hades. Daar doet hij het uitstekend. De Limburgse ploeg staat momenteel derde in vierde klasse c.
De Limburger kende een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Standard. Daar kwam enkele jaren geleden de Nederlandse club Willem II hem wegplukken. De grote doorbraak kon hij er niet forceren. In 2012 ging hij dan naar Lommel United en sinds dit seizoen speelt hij dus bij Hades. Maes kwam ook negen keer uit voor de Belgische U18. Daar scoorde hij één keer in negen wedstrijden.
LEES OOK:
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen