'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

door
'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

FC Barcelona ligt nog steeds op koers om een geweldig seizoen te beleven. Het staat nog altijd aan de leiding in La Liga, speelt volgend weekend de bekerfinale tegen Real Madrid en daarna volgen nog de halve finales van de Champions League tegen Inter. De Catalanen leefden dit seizoen weer helemaal op.

De aanstelling van Hansi Flick in de zomer bleek een schot in de roos. De Duitse trainer liet verschillende spelers ontbolsteren, met Raphinha als één van de meest frappante voorbeelden. De Braziliaanse winger kon in zijn eerste twee seizoenen in Barcelona zelden helemaal overtuigen.

LEES OOK: Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

Raphinha ontbolsterde dit seizoen helemaal

Dit seizoen groeide de 28-jarige echter uit tot een onmisbare pion. Met maar liefst 30 goals en 23 assists in 49 wedstrijden laat hij indrukwekkende statistieken optekenen en Raphinha draagt ook regelmatig de aanvoerdersband.

Desondanks staat er nog een vraagteken achter de toekomst van de sterkhouder bij Barça. De club blijft immers op zoek naar centen en zou daarom overwegen om in de zomer mee te werken aan een transfer.

Vertrek desondanks niet uitgesloten

Door zijn straffe prestaties van dit seizoen is er uiteraard ook de nodige interesse voor Raphinha. Volgens Fichajes liggen er drie clubs op de loer. Zo zou een terugkeer naar Engeland, waar de speler al uitkwam voor Leeds, een grote mogelijkheid zijn.

Daar zouden namelijk Manchester City en Chelsea aan zijn komst denken. Daarnaast wordt er ook vanuit Saudi-Arabië nog aan de mouw van Raphinha getrokken. Daar zou Al-Hilal een poging willen wagen om hem binnen te halen.

Moet Barça er alles aan doen om hem te houden?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

63
63
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

86
86
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

102
102
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

212
212
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

316
316
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

181
181
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

497
497
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

174
174
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

465
465
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

287
287
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1221
1221
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

409
409
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

390
390
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

373
373
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

286
286
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

494
494
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

203
203
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

352
352
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

395
395
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3079
3079
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

770
770
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

470
470
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws