Volgende smaakmaker hint naar vertrek bij Westerlo

door
Volgende smaakmaker hint naar vertrek bij Westerlo

Westerlo moest dit seizoen opnieuw tot het einde knokken om de play-downs te vermijden en dat was vooraf toch niet de verwachting in Het Kuipje. Zeker na een sterke start hadden ze gehoopt om mee te strijden voor de top zes, maar dat lukte uiteindelijk niet.

Nochtans loopt er wel heel wat talent rond bij de Kemphanen, die de voorbije jaren fors investeerden. Komende zomer lijken ze wel een beetje gas terug te moeten nemen en zullen er zeker enkele sterkhouders vertrekken.

LEES OOK: Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Frigan kon in januari naar Sunderland

Vrijwel sowieso lijkt Westerlo Luka Vuskovic te gaan verliezen, want wellicht zal Tottenham de huurling gaan opeisen. Amerikaanse bronnen meldden ook al dat Bryan Reynolds en Griffin Yow in de etalage staan. Nu zet ook een andere speler de deur nog open voor een vertrek.

In januari was er al even sprake van dat Matija Frigan Westerlo zou kunnen verlaten. De Kroatische spits werd toen nadrukkelijk gelinkt aan Sunderland, maar uiteindelijk kwam het niet tot een transfer.

Misschien nieuwe transferkans in de zomer

"Ik vond Sunderland wel een mooi idee", blikt Frigan nu terug in Germanijak. "Maar wanneer de transfer niet kwam, heb ik de volgende ochtend gewoon de knop omgedraaid. De zomer komt eraan en misschien komt er dan een nieuwe kans. Ik heb wel nog een contract, dus de beslissing is aan de club."

Met elf doelpunten is Frigan aan een goed seizoen bezig bij Westerlo. Dat zal hem wellicht enkel laten vertrekken als er voldoende boter bij de vis komt, want het betaalde twee jaar geleden nog 5,5 miljoen euro om de 22-jarige weg te plukken bij Rijeka. Dat bedrag zullen ze minstens willen recupereren.

Moet Westerlo hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

DAZN pakt uit met geste: slotspeeldag gratis op TV

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

35
35
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

38
38
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

147
147
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

206
206
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

86
86
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

162
162
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

144
144
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

193
193
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

107
107
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

351
351
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

153
153
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

134
134
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

64
64
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

68
68
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

150
150
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

252
252
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

66
66
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

397
397
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

238
238
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

179
179
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

293
293
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

181
181
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

436
436

Meer sportnieuws