'Club Brugge schiet in actie: nieuwe spits op komst'

door
'Club Brugge schiet in actie: nieuwe spits op komst'

Club Brugge strijdt momenteel nog volop voor de landstitel en bereidt zich ondertussen al voor op de bekerfinale van begin mei. Er staan dus nog enkele drukke weken op het programma. Toch is de uittredende kampioen ook al in actie geschoten op de transfermarkt.

Blauw-Zwart heeft tot dusver een geslaagd seizoen achter de rug. In eigen land strijden de West-Vlamingen dus nog volop meer voor de dubbel. Daarnaast werkte het een sterke campagne af in de vernieuwde Champions League, die uiteindelijk pas strandde in de 1/8ste finales.

Desondanks wordt een drukke transferzomer verwacht in Jan Breydel-stadion. Allereerst houdt Club rekening met het vertrek van verschillende sterkhouders. Mede door de sterke UCL-campagne is de interesse in enkele smaakmakers groot. En bij bepaalde spelers zal die interesse ook verzilverd worden.

Nieuwe spits gezocht

Voor jongens die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen wordt allicht elders een oplossing gezocht. Daar tegenover zal er ook de nodige versterking volgen. Sowieso zullen de vertrekkers op gepaste wijze versterkt worden en gaat Club voor een selectie die voldoende gewapend is voor een strijd op drie fronten.

De zoektocht naar versterking werd in ieder geval al ingezet. Zo meldt de krant Het Laatste Nieuws dat Club Brugge momenteel de markt afspeurt naar een nieuwe spits. Dat heeft onder meer te maken met een potentieel vertrek van Ferran Jutgla. Al zou Club nog niet beslist hebben voor welk profiel het zal gaan. 

Sleutel bij Nilsson

Enerzijds kan het een nieuwe spits aantrekken met de intentie om hem uit te spelen als titularis, een nieuwe topspits dus. Anderzijds wordt ook overwegen om een ruwere diamant aan te trekken, iemand die kan rijpen naast Gustaf Nilsson en Romeo Vermant. Daarvoor worden de prestaties van dat tweetal in de resterende matchen cruciaal. Met name Nilsson zal moeten bewijzen dat hij wel degelijk een rol als eerste spits aankan. Lukt dat niet, zal hij komend seizoen allicht weer tweede viool moeten spelen achter de nieuwe spits.

POLL: Een Nilsson in vorm heeft voldoende kwaliteiten om eerste spits bij Club te zijn ...

Meest recent

'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

2
2
'KRC Genk kan cashen: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

34
34
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

26
26
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

100
100
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

91
91
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

30
30
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

231
231
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

86
86
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

191
191
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

252
252
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

148
148
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

40
40
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1561
1561
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

135
135
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

384
384
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

152
152
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

270
270
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

74
74
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

103
103
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

77
77

Meer sportnieuws