'Antwerp in de steigers: 10 vertrekkers in de maak'

door
'Antwerp in de steigers: 10 vertrekkers in de maak'

Het dreigt een ontgoochelend seizoen te worden voor Antwerp. De Great Old greep naast een derde bekerfinale op rij en lijkt in de play-offs niet meer dan een bijrol te kunnen vertolken. Het zal nog moeten knokken om niet voor het tweede seizoen op rij zonder Europees ticket achter te blijven.

Dat zou een enorme domper zijn voor Antwerp, dat ook nog eens voor een woelige zomer lijkt te staan. De moeilijke financiële situatie van de club lijkt ervoor te zorgen dat er een heuse exodus aankomt op de Bosuil.

LEES OOK: 'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Tot 10 vertrekkers in de maak bij Antwerp

Het Laatste Nieuws maakt een overzicht van de vele spelers die zouden kunnen gaan vertrekken. Toby Alderweireld stopt met profvoetbal, terwijl ook huurlingen Olivier Deman, Kaden Young en Mohamed Bayo naar hun moederclubs zullen terugkeren.

Daarnaast is ook Jaïro Riedewald eindelijk contract. De Nederlander kon de verwachtingen niet inlossen en zijn optie zal niet gelicht worden. Daarnaast zal Antwerp ook een aantal spelers moeten of willen verkopen.

Antwerp zal moeten verkopen

De club wil Senne Lammens en Mahamadou Doumbia graag nog een jaar houden, maar zij genieten interesse uit de Premier League en de kans lijkt reëel dat er een bod binnen zal komen dat Antwerp niet kan weigeren.

Zeno Van Den Bosch, Michel-Ange Balikwisha en Vincent Janssen gaan dan weer hun laatste contractjaar in. Die eerste twee lijken niet te willen verlengen en zullen dus verkocht moeten worden als Antwerp nog een transfersom wil vangen. Een nieuw contract voor Janssen is dan weer niet haalbaar. De spits wel zelf graag nog een jaar blijven, maar bij een goed bod zullen beide partijen toch een transfer overwegen.

Technisch directeur Marc Overmars en Sven Jaecques zullen dus veel werk hebben om een valabele kern samen te stellen. Hun volledige verlanglijstje zal afhangen van wie uiteindelijk effectief vertrekt. Sowieso zouden ze wel al op zoek zijn naar twee centrale verdedigers om het pensioen van Alderweireld en het vertrek van Van Den Bosch op te vangen. Alternatief Bozhinov bleek de voorbije weken immers nog niet klaar voor een basisplaats.

Zal Antwerp volgend seizoen nog even sterk staan?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

18
18
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

50
50
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

41
41
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

45
45
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

75
75
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

181
181
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

56
56
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

134
134
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

38
38
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

293
293
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

139
139
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

119
119
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

67
67
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

127
127
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

41
41
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

418
418
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

63
63
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

186
186
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

90
90
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

355
355
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

749
749
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

151
151

Meer sportnieuws