Club komt met eerste update over blessure Mignolet

door
Club komt met eerste update over blessure Mignolet

Club Brugge wist zondag wel zijn tweede plaats te verstevigen en in het spoor van Genk te blijven met een zege tegen Charleroi, maar toch was er geen onverdeelde vreugde na de match. Het uitvallen van Simon Mignolet zorgde toch voor zorgen.

LEES OOK: Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Mignolet even buiten westen na botsing

Kort voor het uur kwam de doelman ver uit zijn doel om een bal weg te trappen, maar daarbij kwam hij hard in botsing met Charleroi-speler Pétris. Mignolet had lange tijd verzorging nodig en moest uiteindelijk op een brancard afgevoerd worden.

Het was een akelig moment, maar achteraf kwam Hans Vanaken toch met ietwat geruststellend nieuws. "Op het veld hoorde ik van De Cuyper dat hij even buiten westen was geweest. Maar al snel reageerde Simon opnieuw", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. "Ik heb nog even met hem kunnen praten, maar hij kon niet zeggen waar hij precies last had. Ik hoop dat we zo snel mogelijk goed nieuws krijgen."

Mignolet kan vingers en tenen bewegen

Bij VTM bevestigde Nicky Hayen even later ook dat Mignolet in het ziekenhuis bij bewustzijn is en zijn vingers en tenen kan bewegen. Dat is al een opluchting, al zou hij zich naar verluidt niets van het incident kunnen herinneren.

Op zijn website is Club ook al met een eerste verdict gekomen. "De eerste resultaten zijn geruststellend: er zijn geen breuken vastgesteld, wel een hersenschudding", klinkt het. "Mignolet blijft vannacht ter observatie in het ziekenhuis. Het is afwachten hoelang de doelman out zal zijn."

Denk je dat hij lange tijd out zal zijn?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

31
31
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

114
114
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

78
78
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

196
196
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

107
107
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

312
312
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

83
83
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

20
20
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

575
575
Kompany luidt alarmbel: "Het verschil is veel te groot"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. De troepen van Vincent Kompany wonnen de ...

123
123
STVV heeft succesformule gevonden: “Ons daar op focussen"

STVV kende een goede mercato. Sportief en financieel leverde sportief directeur André Pinto ...

47
47
'Mourinho zorgt voor trainersbom vlak na UCL-afgang'

De eerste speelavond van de Champions League heeft enkele opvallende resultaten opgeleverd. Naast de ...

82
82
Club of Monaco? Clement plakt percentage op Brugse kansen

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

267
267
Rode Duivel grote verliezer na eerste Champions League-avond

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

152
152
Union-held scoort 9 op 10: "Eindhoven was van hem"

Slechts enkele maanden na het behalen van de landstitel, heeft Union SG opnieuw een straf stukje ...

204
204
Club slaat op hol: Ordóñez-prijs knalt door het plafond

Eén handtekening en het prijsniveau schiet mee omhoog. Met de verlenging tot 2029 verankert ...

464
464
"Vruchteloze zoektocht"- grote wijziging bij Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

755
755
Hasi vloekt luidop: forse tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op het verradelijke tweeluik tegen Antwerp FC en AA Gent. ...

372
372
'Radicale ommekeer bij Club: tweetal krijgt harde klap'

Club Brugge staat donderdagavond voor een belangrijke thuisduel tegen AS Monaco in de Champions ...

690
690
Nederlandse pers gelooft ogen niet bij Union: twéé uitblinkers

Union SG heeft dinsdagavond op een indrukwekkende manier zijn grote debuut in de Champions League ...

603
603
'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

284
284
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

117
117
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

126
126
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

130
130
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

195
195

Meer sportnieuws