Eén wijziging in basiself Antwerp, Leko wisselt vier keer

76 stemmen
Eén wijziging in basiself Antwerp, Leko wisselt vier keer

Zondag valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Het merendeel van de wedstrijden wordt 's avonds op hetzelfde tijdstip afgewerkt, Standard-Antwerp FC werd echter enkele uurtjes vroeger verschoven. Zo fluit ref Nicolas Laforge het duel op Sclessin om 13u30 op gang.

Standard presteerde een heel seizoen boven de verwachtingen, maar kwam uiteindelijk toch tekort om de Champions' Play-Offs te halen. En dus moeten de Rouches via de Europe Play-Offs alsnog een Europees ticket trachten te bemachtigen. Zondag wil men voor eigen volk dan ook nog eens extra vertrouwen tanken in aanloop naar de nacompetitie.

Coach Leko voert wel enkele wijzigingen door ten opzichte van de basisploeg die afgelopen weekend ten onder ging op Union. O'Neill is geschorst en wordt op het middenveld vervangen door Karamoko. Ook Ngoy, Bolingoli en Zeqiri keren terug in de basiself.

LEES OOK: 'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Zonder geblesseerde Praet

Antwerp mag na de interland-periode wél aantreden in de Champions' Play-Offs en lijkt er voor minstens de vierde plaats te gaan strijden. Maar om kans te maken zal het niveau van de laatste weken aanzienlijk naar omhoog moeten. De trip naar Luik wordt dan ook een interessante test om zien of nieuwe coach Ulderink zijn stempel inmiddels wat meer heeft kunnen drukken.

In zijn basiself houdt de Nederlandse oefenmeester alvast grotendeels vast aan dezelfde namen. Ten opzichte van de nederlaag van vorige week tegen AA Gent, wordt slechts één noodgedwongen wissel doorgevoerd. Praet ontbreekt immers met een blessure en wordt vervangen door Doumbia, voorts exact dezelfde starters.

Wie wint?

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

40
40
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

43
43
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

279
279
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

98
98
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

150
150
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

13
13
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

111
111
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

613
613
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

420
420
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

378
378
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

326
326
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

60
60
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

307
307
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

190
190
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws