TRANSFERUURTJE: 'Stunttransfer Anderlecht, straffe aanbieding Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'Stunttransfer Anderlecht, straffe aanbieding Mertens'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht ziet komende zomer allicht verschillende spelers vertrekken en zal dus ook versterking moeten strikken. Het eerste opzienbarende gerucht is alvast een feit. Zo meldt Markaj News dat Adnan Januzaj in beeld is. De vijftienvoudige Rode Duivel speelt momenteel op huurbasis bij Las Palmas. Na het seizoen keert de aanvaller echter terug naar moederclub Sevilla FC, waar hij allicht geen toekomst meer heeft. En daar zou Anderlecht dus van kunnen profiteren. Al is genoemde bron niet meteen de meest hoogstaande en wordt het nieuws voorlopig nergens bevestigd.

Na het uitvallen van Warleson kreeg Maxime Delanghe zijn kans als eerste keeper bij Cercle Brugge en de voorbije maanden kwam hij uitstekend voor de dag. Daarvoor wordt het 23-jarige sluitstuk nu ook voor beloond. Via de officiële kanalen maakte Cercle Brugge immers bekend dat de doelman zijn overeenkomst heeft verlengd. Zo ligt Delanghe nu vast tot medio 2028 bij de Bruggelingen.

Buitenland

Vanuit Turkije weerklinken steeds meer berichten dat Dries Mertens na het seizoen zal stoppen als profvoetballer. Maar mogelijk vindt hij snel weer een nieuwe uitdaging. Mertens zou immers meteen een aanbieding gekregen hebben voor volgend seizoen. Galatasaray-trainer Okan Buruk zou volgens de Turkse pers onze landgenoot in zijn staf willen opnemen als hij effectief stopt. Of Mertens ook op dat vermeende aanbod in zal gaan, valt echter te betwijfelen.

Manchester United blijft werk te maken van een nieuwe spits. Het toonaangevende L'Equipe meldt immers dat de Engelse grootmacht gesprekken heeft aangeknoopt voor de komst van Jean-Philipe Mateta. De 27-jarige Fransman is bezig aan een puik seizoen bij Crystal Palace, waar hij inmiddels op 15 goals en 3 assists staat in 33 matchen. Van een akkoord is voorlopig wel nog geen sprake. Palace zou immers zo'n 40 miljoen pond verlangen voor zijn sterkhouder en United hoopt er (veel) goedkoper vanaf te komen.

POLL: Dries Mertens zou een goede trainer zijn ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

18
18
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

48
48
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

60
60
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

72
72
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

129
129
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

210
210
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

130
130
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

206
206
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

96
96
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

332
332
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

199
199
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

595
595
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

213
213
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

63
63
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

480
480
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

117
117
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

232
232
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

331
331
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

202
202
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

54
54

Meer sportnieuws