The Sleepy One: Mourinho zet Turkse journalist te kijk

door
The Sleepy One: Mourinho zet Turkse journalist te kijk

José Mourinho eist de laatste weken weer alle aandacht op. In Turkije kreeg hij een straf opgelegd na zijn 'racistische' uitspraken in de marge van de kraker tussen Galatasaray en zijn Fenerbahçe. Ook in de Europa League staat hij weer in de spotlights met zijn fratsen.

In de achtste finales stond Fenerbahçe tegenover Rangers en het circus-Mourinho trok zich al daags voor de wedstrijd op gang. Op zijn persconferentie haalde hij toen hard uit naar Philippe Clement, die na de loting Mourinho 'te defensief' genoemd had.

Weer fratsen Mourinho op persconferentie

Al moet gezegd worden dat de Portugees wel gelijk kreeg toen hij verkondigde dat zijn ploeg het lastig zou hebben met het Rangers van Barry Ferguson, de opvolger van Clement. De Schotten kwamen immers met 1-3 winnen in Istanboel.

Dat leverde ook na de wedstrijd weer een geanimeerde persconferentie op. Daar liet Mourinho zijn minachting voor de Turkse journalisten duidelijk blijken. Tijdens hun lange vragen deed hij immers meermaals alsof hij in slaap viel. Op een gegeven moment deed hij er zelfs snurkgeluiden bovenop.

Snurkgeluiden na lange vraag journalist

The Special One werd dus even The Sleepy One, al had Mourinho uiteindelijk weinig reden om te grappen na een zwakke wedstrijd van zijn team. Al zag hij toch één reden voor optimisme met het oog op de terugmatch van volgende week.

"De uitslag had veel zwaarder kunnen zijn. Nu hebben we nog kans om ons volgende week te kwalificeren", stelde hij immers wel. "Dat is het enige positieve dat ik meeneem na deze wedstrijd. Rangers moet nog niet te hard vieren."

JOUW MENING TELT:
Vind je dat Mourinho wat meer respect zou moeten tonen?

Meest recent

'Exit Simons: Westerlo heeft opvolger helemaal beet'

Bij Westerlo blijft het zeer onrustig. Nadat ze vorig seizoen drie trainers versleten, kenden ze ...

46
46
Club wrijft zich in handen: Tresoldi van goudwaarde op EK

Bij Club Brugge richten ze dezer dagen opvallend vaak hun vizier op de Duitse tweede klasse. Met ...

90
90
PSG maakt na CL ook op WK voor clubs fors statement

Een tweetal weken geleden schreef Paris Saint-Germain nog de Champions League op haar palmares. Het ...

37
37
'Anderlecht mag aanwinst definitief van lijstje schrappen'

Er zal deze zomer nog maar eens zeer veel bewegen bij Anderlecht. De vele verschuivingen in de ...

62
62
Kompany is nu al enthousiast: "Wordt een speciale match"

Voor Bayern München is het WK voor clubs begonnen met een spectaculaire zege. De troepen van ...

52
52
'Anderlecht heeft beet: target heeft laatste match gespeeld'

Het zijn drukke tijden voor Olivier Renard. De sportief directeur zal deze zomer heel wat ...

504
504
Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

103
103
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

127
127
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

302
302
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

415
415
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

200
200
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

241
241
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

347
347
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

898
898
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

486
486
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

140
140
Club strikt ruwe diamant: experts verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

1357
1357
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

276
276
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

591
591
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

972
972
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

182
182
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

782
782
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

134
134
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

90
90
'Renard drukt door: Anderlecht op zucht van vierde zomeraanwinst'

Binnen een dikke week begint RSC Anderlecht aan de voorbereiding op het komende seizoen. Hoofdcoach ...

603
603

Meer sportnieuws