"Het is nog altijd triest hoe ik bij Standard weg moest"

door

Bij Standard hielden ze de voorbije transferperiodes grote kuis, vooral omwille van de financiële problemen van de club. Daardoor moesten heel wat oudgedienden met zware contracten vertrekken en dat gebeurde niet altijd op fraaie wijze.

Denk maar aan de exit van Arnaud Bodart in januari, die na veel vijven en zessen naar FC Metz trok na een halfjaar in de B-kern gezeten te hebben. Vorige zomer had ook Konstantinos Laifis al zijn biezen gepakt nadat zijn contract niet verlengd werd.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Laifis nog altijd triest over vertrek bij Standard

De ervaren verdediger keerde terug naar zijn thuisland Cyprus, waar hij bij APOEL Nicosia tekende. Maar zijn afscheid bij de Rouches valt hem meer dan een halfjaar later nog altijd zwaar.

"Ik heb acht jaar in Luik geleefd. Mijn familie en ik zullen altijd dankbaar zijn voor wat de stad, de club en het land ons gegeven hebben. Maar dit was niet de manier waarop ik wou vertrekken", vertelt Laifis in La Dernière Heure.

Afscheid in mineur na 8 jaar

"Zelfs als ik er vandaag aan terugdenk, maakt het met triest", gaat hij verder. "De laatste wedstrijd die ik had moeten spelen, werd afgelast en daardoor heb ik niet de gelegenheid gehad om afscheid te nemen van Sclessin."

De laatste match van Laifis had vorig seizoen op 10 mei tegen Westerlo moeten zijn, maar boze supporters zorgden er toen met een blockage voor dat de spelers het stadion niet binnenraakten en dus moest de match afgelast worden. Daarna onderging Laifis een neusoperatie en zat zijn seizoen erop.

Had Standard hem een mooier afscheid moeten gunnen?

Meest recent

'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

47
47
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

38
38
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

51
51
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

57
57
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

87
87
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

244
244
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

77
77
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

51
51
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

333
333
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

157
157
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

115
115
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

141
141
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

258
258
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

301
301
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

50
50
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

277
277
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

192
192
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

363
363
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

148
148
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

286
286
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

43
43
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

324
324
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

416
416
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1714
1714
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

286
286

Meer sportnieuws