Oud-boegbeeld van Anderlecht aan de slag bij Rode Duivels

door
Oud-boegbeeld van Anderlecht aan de slag bij Rode Duivels

Er is de voorbije maanden heel wat veranderd in de omkadering van de Rode Duivels. Domenico Tedesco en Franky Vercauteren moesten plaatsmaken en werden vervangen door Rudi Garcia en Vincent Mannaert, die respectievelijk de nieuwe bondscoach en technisch directeur werden.

Met hen moeten de Rode Duivels na een tegenvallend 2024 een nieuwe start nemen. De vernieuwing blijft overigens ook niet beperkt tot de aanstelling van de nieuwe sportieve staf. Het Laatste Nieuws weet dat nu ook een oud boegbeeld van Anderlecht aan de slag gaat bij de nationale ploeg.

Steegen aan de slag bij Rode Duivels

David Steegen wordt immers aangesteld als nieuwe communicatieverantwoordelijke. Steegen was van 2009 tot 2022 maar liefst dertien jaar aan de slag bij Anderlecht, waar hij eerst persverantwoordelijke en daarna Hoofd Public Relations was.

De voorbije jaren had Steegen zijn eigen communicatiebedrijf, dat samenwerkte met onder meer de Belgische volleybalfederatie, NBA-basketballer Toumani Camara, wielrenner Remco Evenepoel en Rode Duivels Zeno Debast en Johan Bakayoko.

Opvolger Van Loock als communicatieverantwoordelijke

Nu krijgt Steegen bij de bond de titel van Sports Communications Manager. Hij volgt in die functie Stefan Van Loock op, die met vervroegd pensioen gaat. Steegen moet nu de communicatie van de Rode Duivels onder zijn hoede nemen en zal ook de dagelijkse perscontacten beheren.

Hij zal dan ook op 14 maart aan de zijde van Rudi Garcia zitten wanneer die zijn eerste selectie bekendmaakt, voor de dubbele confrontatie met Oekraïne in de barrages van de Nations League. 

POLL: Goede keuze van de voetbalbond?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

29
29
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

47
47
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

119
119
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

40
40
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

135
135
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

298
298
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

979
979
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

160
160
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

378
378
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

231
231
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

322
322
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

100
100
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

309
309
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

401
401
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

434
434
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

111
111
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

670
670
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

159
159
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1316
1316
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

543
543

Meer sportnieuws